1b.app
Скопійоване посилання -

Універсальний імпорт продуктів із джерела за посиланням

В автоматичних діях щогодини є дія «Універсальний імпорт продуктів (xml/json)» з джерела за посиланням: http://xxx.com/export/yyy-com-ua.yml
В OneBox включена мультимовність (рус/укр), але при імпорті продуктів за посиланням завантажуються назви та описи товарів на укр. мовою в русявий. версію.
1. Що потрібно змінити в налаштуваннях OneBox, щоб завантаження відбувалося коректно?
2. Як сформувати свій товарний фід (в укр. версії вже виконано переклад назви та опису товарів) на укр. мовою для експорту продуктів у форматі XML?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Надайте посилання на ваш OneBox - ми подивимося, як ви налаштували мультимовність і дамо подальші рекомендації.
28.01.2021, 14:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ви вказали мови спочатку російську, потім українську. Відповідно наявну базову колонку назв взяло під російську, а під українську - додало нові колонки (nameua | descriptionua і т.д.).
Якщо у вас у товарах OneBox українські дані не заповнені, а в імпортованих файлах дані приходять українською мовою (у всіх файлах, а не так – що в одній українською, а в іншій російською) – то можна в інтеграції вибрати мови для перемикання навпаки (спочатку українська, потім російська) - тоді система скинула додану колонку і поміняє її на nameru, а базова name залишиться для української мови.
Але я не рекомендую цього робити, тому що якщо у вас заповнені дані новою мовою - вони будуть видалені, оскільки колонки так само будуть видалені.
Але так як у вас вже переведені дані - бачу варіант тільки доопрацьовувати обидві дії, які ви використовуєте, на можливість імпорту/експорту колонок іншими мовами. Для цього потрібно:
1. Оновитись на MVP
2. Зробити в дії "Універсальний імпорт продуктів (xml/json) " налаштування полів мультимовності для інших мов (тобто поряд з налаштуванням "Ім'я товару" буде "Ім'я товару (ua)" і так по інших полях мультимовності - це займе 6 годин .
3. Аналогічно зробити подібні налаштування в дії експорту (я так розумію про "Експортувати продукти у форматі YML") - це займе 4 години на дію.
29.01.2021, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прошу оновити OneBox starcom.crm-onebox.com на реліз MVP
01.02.2021, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лосик Лилия Владимировна
Администратор проектов
Клієнт каже, що він уже платив за ці налаштування https://box.webproduction.ua/2015458933/
можеш звірити, будь ласка?
03.02.2021, 14:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Ви вказали мови спочатку російську, потім українську. Відповідно наявну базову колонку назв взяло під російську, а під українську - додало нові колонки (nameua | descriptionua і т.д.).
Якщо у вас у товарах OneBox українські дані не заповнені, а в імпортованих файлах дані приходять українською мовою (у всіх файлах, а не так – що в одній українською, а в іншій російською) – то можна в інтеграції вибрати мови для перемикання навпаки (спочатку українська, потім російська) - тоді система скинула додану колонку і поміняє її на nameru, а базова name залишиться для української мови.
Але я не рекомендую цього робити, тому що якщо у вас заповнені дані новою мовою - вони будуть видалені, оскільки колонки так само будуть видалені.
Але так як у вас вже переведені дані - бачу варіант тільки доопрацьовувати обидві дії, які ви використовуєте, на можливість імпорту/експорту колонок іншими мовами. Для цього потрібно:
1. Оновитись на MVP
2. Зробити в дії "Універсальний імпорт продуктів (xml/json) " налаштування полів мультимовності для інших мов (тобто поряд з налаштуванням "Ім'я товару" буде "Ім'я товару (ua)" і так по інших полях мультимовності - це займе 6 годин .
3. Аналогічно зробити подібні налаштування в дії експорту (я так розумію про "Експортувати продукти у форматі YML") - це займе 4 години на дію.

ось було таке доопрацювання https://box.webproduction.ua/2015460158/
03.02.2021, 16:59
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Юрію, прочитайте будь ласка уважно завдання, посилання на яке надали. Там доопрацьовувався експорт короткого опису на добре, причому тут універсальні події про які писав Максим?
03.02.2021, 17:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар