1b.app
Скопійоване посилання -

Імпорт від постачальника Південь-Контракт

Добрий день. Налаштовано імпорт товарів від постачальника Південь-Контракт через автоматичні дії один раз на добу.

Чи можна якось перевірити, чи виконується оновлення цін? Дивився вибірково в картках продукту - начебто не працює. З боку Постачальника доступи відкриті (вони так сказали).
Чи є якийсь лог, де можна відстежити роботу дії?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Будь ласка, дайте посилання на ваш бокс. Логів з даної дії, наскільки я пам'ятаю ні
02.11.2020, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


[Error] => Неправильний username або password
02.11.2020, 16:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Можна перевірити ще раз?
03.11.2020, 09:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Авторизацію пройшли, але отримуємо помилку "Для вас немає доступу до цього методу. Please, ask your responsible manager" для методу https://soap.yugcontract.ua/API#GetPrice . Попросіть будь ласка, відразу включити вам всі доступні методи з першого разу, щоб ми не тестували тут одну дію тиждень)) Дякуємо.
03.11.2020, 10:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пообіцяли, що дали всі доступи? Чи можна перевірити? І чи можу я якось подивитися, щоб вас не смикати?
03.11.2020, 12:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

[Error] => Ви не можете користуватися цим методом. Please, ask your responsible manager
для методу
https://soap.yugcontract.ua/API#GetPrice
Логов у нас на цій дії на жаль немає, щоб ви самі могли дивитися помилки
03.11.2020, 12:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Чи можете ще перевірити?
І, скажіть, будь ласка, якщо можна. Чи є інші Ваші клієнти, які використовують інтеграцію Південь Контракт, і вона працює. А то там системники кажуть, що все налаштували, і не знають, що ми ще хочемо...
05.11.2020, 10:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
05.11.2020, 16:37

Добрий день. На даний момент все віддає нормально, в момент написання коменту "03.11.2020, вівторок, 12:11" я перевіряв і була вказана помилка. Можливо, їх апі реагує на зміну прав доступу із затримкою або з якоїсь іншої причини не працювало тоді. На даний момент дані почали заливатися
05.11.2020, 18:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну я сьогодні дані ручну заливав. Як через автоматично працює вже?
05.11.2020, 21:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А навіщо вручну заливали? Можна було не заливати і перевірити заразом
06.11.2020, 11:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар