1b.app
Скопійоване посилання -

Як додати дод.допя з автоматизації "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS"

Доброго дня!
Підкажіть з автоматизації "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS":
1) Як зробити так, щоб у теги "Номер_групи", "Назва_групи" та "Номер_батька" можна було вставляти дані з додаткових полів (https://i.imgur.com/vkl7plQ.jpg)? Зараз ці значення беруться із "Категорія" продукту https://i.imgur.com/lH14ldy.jpg
2) Як налаштувати автоматизацію, щоб взагалі ніякі фільтри/характеристики не вивантажувалися?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
1. Чи потрібно тягнути з допполей продукту і якщо вони не заповнені вставляти стандартні значення? Можна зробити як доопрацювання 3ч.
2. Такої можливості, на жаль, немає. Можна її зробити, це займе 2 години доопрацювання.
25.12.2020, 16:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Добрий день.
1. Чи потрібно тягнути з допполей продукту і якщо вони не заповнені вставляти стандартні значення? Можна зробити як доопрацювання 3ч.
2. Такої можливості, на жаль, немає. Можна її зробити, це займе 2 години доопрацювання.

1. Так, так. Потрібно з додаткових полів товарів брати ці значення.
Про всяк випадок хочу уточнити: тобто, якщо буде виконана ця реалізація, я зможу ці додаткові поля брати зі свого раніше створеного довідника (Ось такий довідник) і виконувати експорт. Правильно?
2. Правильно я розумію, що в автоматизацію "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS" буде додано чекбокс де буде вказана така інформація "не вивантажувати фільтри"?
25.12.2020, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Так, все одно як ви будете значення заповнювати в картці продукту, головне щоб вони там були.
2. Так, все правильно
25.12.2020, 17:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар