1b.app
Скопійоване посилання -

Термін дії знижки при розвантаженні на ПРОМ

Будь ласка, підкажіть, як правильно реалізувати вивантаження дати дії знижки для ПРОМ. За умовчанням, якщо дата не додана, знижка діє 30 днів.
Я припускаю потрібно задіяти додаткове поле(дата) у картці товару, але як у це полі умовно додавати потрібну дату, наприклад: сьогодні + 7 днів. Можливо є інші варіанти реалізації?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Якщо ви використовуєте автоматичні дії "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS", то можете включити налаштування в системі - 'Не застосовувати знижку після закінчення акції', тоді при додаванні товару до файлу, система дивиться чи вказана Дата закінчення акції та чи не пройшла вона . Якщо дата вже пройшла - знижка навіть є вона є у картці товару не вивантажується
Також можете додатково вказати для вивантаження поле "Термін дії знижки до" та додаткове поле в якому у вас зберігається дата до якої дія знижка
18.11.2021, 16:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
OneBox production написав:
Якщо ви використовуєте автоматичні дії "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS", то можете включити налаштування в системі - 'Не застосовувати знижку після закінчення акції', тоді при додаванні товару до файлу, система дивиться чи вказана Дата закінчення акції та чи не пройшла вона . Якщо дата вже пройшла - знижка навіть є вона є у картці товару не вивантажується
Також можете додатково вказати для вивантаження поле "Термін дії знижки до" та

Маріє, дякую за увагу! Із цим все зрозуміло.

Марія
та додаткове поле в якому у вас зберігається дата до якого дія знижка

А ось з датою питання відкрите, як правильно організувати запис у додатковому полі цієї дати, якщо мені потрібно оновлювати її на 100-1000 товарах і я хочу додавати знижку кожні два дні?
Чи є масова дія чи формула, яку можна додати в таке поле, щоб автоматично працювала знижка, наприклад: додавати потрібну кількість днів від сьогоднішньої дати».
18.11.2021, 17:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Є автоматична дія годинникова. Можете налаштувати коли та як задавати значення в полі
18.11.2021, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Величезне дякую за допомогу!
18.11.2021, 17:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар