1b.app
Скопійоване посилання -

Не підключається OneBox до бази Opencart

З зовнішнього сервера підключається до бд. фаєрвол не використовуємо.
C ванбокса до бд не підключається. Що робити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ярина
Іменна ліцензія
доброго дня! якщо Ви про my-bumerang, то це сама БД блокує доступ. додайте IP боксу в дозволені
26.06.2023, 12:46

Ні. my-bumerang можна видалити. Він більше не працює. Я про Opencart znaide.com.ua
26.06.2023, 13:09

Ярина
Іменна ліцензія
а як ви бачите, що не підключається? за посиланням нема жодної помилки: https://znaide.1b.app/app/opencart-1/
26.06.2023, 14:26

Я найшов помилку самостійно. Замовлення вивантажуються, ціни і наяність поки що не оновилися. Час вже пройшов, чекаю може на 2 годину оновляться
26.06.2023, 14:50

Зрозумів у чому проблема. Там товари треба якось поновити. Наявність змінюється тільки в тих, у яких були за останні 2 години зміни. А я їх раніше робив, але тоді не було пов'язано. Як оновити товари підкажіть, щоб вони потім на сайті оновилися?
26.06.2023, 19:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


uabumerang@gmail.com написав:
Зрозумів у чому проблема. Там товари треба якось поновити. Наявність змінюється тільки в тих, у яких були за останні 2 години зміни. А я їх раніше робив, але тоді не було пов'язано. Як оновити товари підкажіть, щоб вони потім на сайті оновилися?

наприклад заповнити масово їм якесь поле
07.07.2023, 16:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар