1b.app
Скопійоване посилання -

Наявність у Opencart

Добрий день. Не можу налаштувати експорт товару на OpenCart дією Вивантажити продукти/категорії/фільтри/характеристики в opencart (через БД).
Все передається, крім поля, наявність. Товарам, які в Боксі "немає в наявності" все одно проставляється Є в наявності, але к-ть 0
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
А у боксі у товару галочка стоїть "В наявності"?
11.10.2021, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
А у боксі у товару галочка стоїть "В наявності"?

Ні. Ось скрини одного і того ж товару в боксі та опенкарті
11.10.2021, 19:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви в Опенкарт змінювали статус Наявність у картці товару і він знову повертався після вивантаження з OneBox?
В опенкарт цей статус вибирається для відображення у випадку, коли кількість товару 0. Можливо, в опенкарт за умовчанням стоїть такий статус. Спробуйте змінити і подивитися, чи зміниться він після вивантаження з боксу. Якщо ні, то просто в опенкарті в коді встановіть за замовчуванням Немає у наявності при створенні нового товару. Тоді при кіл-ві 0 писатиме Немає в наявності.
12.10.2021, 01:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
Клієнт писав/ла:
Ви в Опенкарт змінювали статус Наявність у картці товару і він знову повертався після вивантаження з OneBox?
В опенкарт цей статус вибирається для відображення у випадку, коли кількість товару 0. Можливо, в опенкарт за умовчанням стоїть такий статус. Спробуйте змінити і подивитися, чи зміниться він після вивантаження з боксу. Якщо ні, то просто в опенкарті в коді встановіть за замовчуванням Немає у наявності при створенні нового товару. Тоді при кіл-ві 0 писатиме Немає в наявності.


Змінював в опенкарті в товарі на статут немає. Після чергового оновлення він знову є в наявності
12.10.2021, 07:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
тут потрібно, щоб дивилися програмісти, або якщо ви ведете склад, то можна зняти налаштування "Передавати наявність з картки товару"
12.10.2021, 11:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
Передавати наявність із картки товару

Склад не веду. програмісти onebox або opencart? Помітив, що кожен день при перерахуванні цін - змінюється значення поля availtext на порожнє значення. Чи може із цим пов'язано? Програмісти onebox або opencart?
12.10.2021, 11:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Грабовий Павло Анатолійович
Клієнт писав/ла:
Склад не веду. програмісти onebox або opencart? Зауважив, що кожен день при перерахуванні цін - змінюється значення поля автівки на порожнє значення. Чи може із цим пов'язано? Програмісти onebox або opencart?

onebox
у вас як робота наявності реалізована, перерахунок на підставі чого працює?
12.10.2021, 11:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Начебто згадав, у нас таке було. Це ніби баг передачі поля Наявність через дію Вивантажити продукти/категорії/фільтри/характеристики в opencart (через БД). Якщо це, то в боксі повинні підправити і або зробити вибір, який статус передавати, або за умовчанням передавати Ні в наявності, т.к. передавати статус Наявність, коли немає товару далеко не стандартний вибір користувача.
Ви які поля передаєте? Всі?
Ми наявність на опенкарт передаємо хвилинною дією Оновити наявність в opencart - вона не змінює статус товару, якого немає в наявності.

Оновити наявність в opencart
12.10.2021, 12:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
реалізована, перерахунок на підставі чого

перерахунок на підставі наявності постачальника

Фархшатов Родіон
Клієнт писав/ла:
Начебто згадав, у нас таке було. Це ніби баг передачі поля Наявність через дію Вивантажити продукти/категорії/фільтри/характеристики в opencart (через БД). Якщо це, то в боксі повинні підправити і або зробити вибір, який статус передавати, або за умовчанням передавати Ні в наявності, т.к. передавати статус Наявність, коли немає товару далеко не стандартний вибір користувача.
Ви які поля передаєте? Всі?
Ми наявність на опенкарт передаємо хвилинною дією Оновити наявність в opencart - вона не змінює статус товару, якого немає в наявності.

Оновити наявність в opencart

Вже тиждень пробую – перепробував усе. Нині передаю всі поля. Пробував передавати все крім наявності вартовим і ставити хвилинний - все одно всім продуктам ставить "В наявності"
12.10.2021, 12:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
я маю на увазі у боксі, залежно від чого ставиться галочка у картці товару?
12.10.2021, 12:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
я маю на увазі у боксі, залежно від чого ставиться галочка у картці товару?

Якщо маєте на увазі галочка наявності – вона ставиться за наявністю у постачальників. Обновив прайс – якщо у постачальника є в наявності – у нас ставиться. Якщо немає - забирається
12.10.2021, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
складно сказати без доступу, є багато різних налаштувань, які потрібно перевірити
12.10.2021, 12:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
складно сказати без доступу, є багато різних налаштувань, які потрібно перевірити

Доступ до сервера та боксу не змінювався. (Можу скинути). Родіон вище писав, що в них була така сама проблема. Змінили в передачі поміняли нанівець у наявності.
12.10.2021, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
я маю на увазі доступ до боксу
моя пошта create.decision@gmail.com
12.10.2021, 13:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Точно була така проблема. Начебто проблема з відповідністю id статусів наявності. Ігор Устименко поправляв просто в адмінці Опенкарт.
Ви ще, як варіант (милиця), можете в опенкарт залишити тільки статус Немає у наявності для товарів, яких немає. Меню - Система - Локалізація - Стан на складі
12.10.2021, 13:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
Клієнт писав/ла:
Ви ще, як варіант (милиця), можете в опенкарт залишити тільки статус Немає у наявності для товарів, яких немає. Меню - Система - Локалізація - Стан на складі

тут скасування
Загалом точно передається в картку товару текст звідси:
Якщо у вас не спрацьовує, то швидше за все не налаштовано відповідність, а де її налаштовувати, знають лише програмісти.
12.10.2021, 13:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую Родіону за підказку - куди дивитися.
Може і не правильно, може милиця - але начебто все працює.
Наскільки я зрозумів у попередніх версіях опенкарта (коли писалася інтеграція) була можливість вибрати статус товару за умовчанням. Зараз не вибирається
або - id статусу товару (в БД - stok_status_id) "немає в наявності" було 0. Зараз 5.
Я в БД опенкарта змінив stok_status_id з 5 на 0 і все запрацювало
13.10.2021, 13:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, якщо у мене в картці товару в OS буде писати наприклад "Під замовлення", відповідно цей статус має і передаватися в картку товару на опенкарті?
13.10.2021, 13:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Грабовий Павло Анатолійович
Клієнт писав/ла:
Дякую Родіону за підказку - куди дивитися.
Може і не правильно, може милиця - але начебто все працює.
Наскільки я зрозумів у попередніх версіях опенкарта (коли писалася інтеграція) була можливість вибрати статус товару за умовчанням. Зараз не вибирається
або - id статусу товару (в БД - stok_status_id) "немає в наявності" було 0. Зараз 5.
Я в БД опенкарта змінив stok_status_id з 5 на 0 і все запрацювало

Супер, що працює!
У опенкарт в коді змінюється значення за замовчуванням при створенні товару, але бокс все одно змінює статус при розвантаженні.
15.10.2021, 00:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар