1b.app
Скопійоване посилання -

Не затягує адресу НП із сайту

Відповіді:

по доставці - адреса затягнуло і записало в НП(передається ref відділення), додала правку що записалося б і на адресу клієнта процесу
по оплаті - через те, що в системі є 3 способи оплати із зовнішнім кодом 26 оплата і не записалася. Якби такий спосіб був би один - все записалося б, а так велике питання що мало б записати і чому
23.09.2021, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:
по доставці - адреса затягнуло і записало в НП(передається ref відділення), додала правку що записалося б і на адресу клієнта процесу
по оплаті - через те, що в системі є 3 способи оплати із зовнішнім кодом 26 оплата і не записалася. Якби такий спосіб був би один - все записалося б, а так велике питання що мало б записати і чому

Ну мені написали, що пошук відбувається за найменуванням способу, а зовнішній ID -інформативне значення, тому дивно https://crm-onebox.com/ru/support/online-stores/10877-import-sposobov-dostavki-i...
Тобто бокс не знаходить за назвою, хоча є з таким ID, і створює новий, а потім не записує оплату, так як є дублі за кодом.
23.09.2021, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ти питав про імпорт методів, я ж тобі написала про конкретний вибір методу при імпорті процесів
23.09.2021, 17:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
та я зрозумів, просто дивна логіка небагато)
23.09.2021, 17:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:
по доставці - адреса затягнуло і записало в НП(передається ref відділення), додала правку що записалося б і на адресу клієнта процесу

адреса залітає, дякую
23.09.2021, 17:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар