1b.app
Скопійоване посилання -

доробити Viber клієнт

Интересует доработка существующего функционала?
Вы всегда можете создать топик на нашем форуме и там описать задачу - партнеры-интеграторы с радостью помогут в решении! Создать топик
а що зупиняє від створення не робота а клієнта вайбер?
в інших срм вже є.
https://youtu.be/LR6Vmi104yI
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Уточніть яких можливостей по роботі з viber вам не вистачає ?
13.07.2021, 14:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Уточніть яких можливостей по роботі з viber вам не вистачає ?

ammo crm анонсували інтеграцію зі звичайним обліковим записом вайбера, де листування ведеться за номером телефону клієнта, без необхідності клієнту писати першим, можна підключати особистий обліковий запис будь-якого користувача
13.07.2021, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


ammo crm анонсували інтеграцію зі звичайним обліковим записом вайбера, де листування ведеться за номером телефону клієнта, без необхідності клієнту писати першим, можна підключати особистий обліковий запис будь-якого користувача

Ніхто вам не заважає як інтегратору - вивчити як це можна зробити, що для цього потрібно для Viber (раніше це були платні акаунти "офіційний партнер"), скласти ТЗ як ви це хочете щоб було реалізовано в OneBox - і вам зможуть вказати чи можна це зробити у такому вигляді і що для цього потрібно.
14.07.2021, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

ammo crm анонсували інтеграцію зі звичайним обліковим записом вайбера, де листування ведеться за номером телефону клієнта, без необхідності клієнту писати першим, можна підключати особистий обліковий запис будь-якого користувача

Ніхто вам не заважає як інтегратору - вивчити як це можна зробити, що для цього потрібно для Viber (раніше це були платні акаунти "офіційний партнер"), скласти ТЗ як ви це хочете щоб було реалізовано в OneBox - і вам зможуть вказати чи можна це зробити у такому вигляді і що для цього потрібно.

Це питання можна поставити будь-кому. В даному випадку мені заважає відсутність інтересу в реалізації такого завдання, кількість клієнтів у мене, як інтегратор, не збільшиться і більше платити мені ніхто не буде. А ось якщо OneBox буде мати таку вбудовану інтеграцію, то кількість користувачів, які будуть користуватися системою - дуже ймовірно.
14.07.2021, 15:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

і що потрібно робити власне?
15.07.2021, 10:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Мироненко Дмитро писав/ла:
і що потрібно робити власне?

Мабуть, звертатися до Максима Мірошниченка через форум та просити зробити цю інтеграцію
15.07.2021, 11:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мабуть, звертатися до Максима Мірошниченка через форум та просити зробити цю інтеграцію

це як?
створити тему для того, щоб хтось звернув увагу на цей пост?
17.07.2021, 10:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Мироненко Дмитро писав/ла:

Мабуть, звертатися до Максима Мірошниченка через форум та просити зробити цю інтеграцію

це як?
створити тему для того, щоб хтось звернув увагу на цей пост?

У темі вкажіть, що адресовано Максиму Мірошниченку, саме так він і хоче, щоб до нього зверталися . Ні інтегратор, ні розробник не зможуть реалізувати інтеграцію такого рівня, це потрібно робити на рівні керівника.
19.07.2021, 10:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вставлю свої 5 копійок.
Значна кількість клієнтів хоче спілкуватися та обмінюватися інформацією саме через месенжери. І, насамперед, це Вайбер.
Але оскільки таке спілкування відбувається на телефоні менеджера, далеко не вся інформація фіксується в CRM.
19.10.2021, 13:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Колеги, будь ласка, не залучайте мене на мікроменеджмент таких питань.
2. Я й близько не вирішую, яка фіча буде в продукті, а яка не буде. Тим більше, якщо це стосується такого стороннього продукту, як вайбер та інтеграції з ним.
3. Я сприймаю питання в стилі "а чому в onebox немає цього, адже це вже є у конкурентів" - як під'їбку чи наїзд, і одразу відповідаю відповідно.
4. А. Сухарницький не помилився, коли сказав, що питання в мій бік краще ставити через форум, але він помилився з причиною "чому саме через форум".
Тут описано докладніше - https://crm-onebox.com/ru/user/11/
5. Ось тут описано як зробити свою програму - https://crm-onebox.com/ru/partner/how-to-create-app/
Будь-який користувач і/або партнер завжди мають можливість запиляти свою програму.
31.10.2021, 22:13
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар