1b.app
Скопійоване посилання -

Не можу вибрати віділення нової пошти

Вітаю, не можу вибрати відділення нової пошти хоча воно є в базах даних.
Проблема зявилась нещодавно, тестували з двама населеними пунктами Іваничі та Миколаїв
На скірн шотах надаю інформацію, що відділення та міста є в базах даних, та те що я їх не можу вибрати.

Відповіді:

Зайдіть в налаштування кабінету НП у боксі та натисніть всередині інтеграції за замовчуванням кнопку оновлення нас. пунктів
27.08.2024, 11:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Олександр
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Ви кажете цю клавішу натиснути ?



let him cook

OneBox production написав:

Зайдіть в налаштування кабінету НП у боксі та натисніть всередині інтеграції за замовчуванням кнопку оновлення нас. пунктів

27.08.2024, 14:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Оновив, але поки не можу вибрати віділення, чи потрібно почекати ?
Додав скріни, що ше не можу вибрати віділення.


let him cook
OneBox production писал/а:
да
27.08.2024, 14:48

Оновлення відбувається у фоні і може тривати десяток хвилин, за умови що апі НП не лежить.
27.08.2024, 14:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Олександр
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Підкажіть а як часто потрібно оновлювати, бо вчора я оновлював і зранку зявилась ця проблема ?


let him cook
OneBox production писал/а:
Обновление происходит в фоне и оно может длится десяток минут, при условии что апи НП не лежит.
27.08.2024, 16:03

оновлення відбувається автоматично раз на добу вночі, але у НП іноді бувають моменти коли вони не відповідають на запити (як сьогодні вночі наприклад) і тому якщо не можете знайти якесь відділення і чи місто і знаєте що він є просто вручну можна оновити довідник .
27.08.2024, 16:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар