1b.app
Скопійоване посилання -

Не вірно передаються дані

Доброго дня.
При створенні угоди в блоці нової пошти видно на скрін шоті 1
Вибираю віділення Винники, Відділення №1: вул. Сухомлинського ,22
Але при формуванні самої доставки НП в модель відправки автоматично підтягується інше віділення скрін 2 перше і друге поле автоматично бере інформацію з модуля на скрін шоті 1 де я вносив інформацію. Але чомусь саме при перенесені даних одна частина даних переноситься правильно, а інша не вірно.
Ставив питання новій пошті вони порекомендували оновити систему, я це зробив, але це не допомогло скрін у вкладенні.
Прошу підказати що може впливати чи як виправити дану помилку.
Заздалегіть дякую!

Відповіді:

Олександр
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Оновив дані як просила нова пошта, і помилка залишилась, хоча в базах даних є два віділення.
Перепитував у нової пошти, вони повідомили що вони протестували процес створення відправлень до вказаного населеного пункту, помилка не виникає. Помилка в даному випадку виникає тому, що при виконанні запиту на створення ЕН сервіс OneBox передає для створення ідентифікатор іншого відділення, через що наш сервіс і створює відправлення до вказаного населеного пункту. Помилка виникає не на етапі створення ЕН , а на етапі відправки запиту сервісом OneBox
Перший та другий скрін це інформація що віділенняє є в базі НП.
А третій скрін це відповідь від нової пошти.
26.08.2024, 15:54

Доброго дня.
Я так розумію це дуль теми https://1b.app/ua/forum/integrations-with-delivery-services/18702-pri-vikonanni-... де з вами вже займаються вирішенням питання.
29.08.2024, 09:33

Вітаю, в мене так само. Добавив кнопку в налаштуваннях "Скинути адресу в блоці". Ці блоки не підтягують зміну інфо в одному з них, що не дуже зручно.
08.09.2024, 12:17

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар