1b.app
Скопійоване посилання -

Не створюються ТТН з контролем оплати

Вітаємо. Просимо підказати, де і що треба налаштувати, щоб продовжили автоматично створюватися ТТН згідно налаштувань системи, як це було до моменту, коли ми перейшли з післяплат на контроль оплати.
В налаштуваннях профілю НП виставили наступні налаштування (на скрінах, в налаштуваннях бізнес-процесу також). В додатку нової пошти на пром також стоїть галочка контроль оплати і на пром ттн створюються, а в ОВ - ні. Де ще в налаштуваннях і що треба змінити, щоб знову система працювала, як раніше - натисканням однієї кнопки "ТТН (Післяплата)" створювалася ТТН, але з контролем оплати?

Відповіді:

Доброго дня. Вчора у пошти стався збій. Чомусь у мене api ключ нової пошти перестав працбвати і не створювались ттн в боксі. Сгенерував новий ключ, замінив в боксі і все запрацювало
20.07.2024, 08:26


Andrew писал/а:
Доброго дня. Вчора у пошти стався збій. Чомусь у мене api ключ нової пошти перестав працбвати і не створювались ттн в боксі. Сгенерував новий ключ, замінив в боксі і все запрацювало

Доброго дня.
Максиме, ви вирішили свою проблему аналогічно заміною ключа Нової пошти?
23.07.2024, 09:44


Andrew писал/а:
Доброго дня. Вчора у пошти стався збій. Чомусь у мене api ключ нової пошти перестав працбвати і не створювались ттн в боксі. Сгенерував новий ключ, замінив в боксі і все запрацювало


Не знаємо, через збій чи ні, але з часом все стало навпаки - стали створюватися ттн, але нюанс - усі ттн з контролем оплати))) навіть повністю оплачені. Тепер на пошті не долають контроль оплати, а прибирають))) що краще, бо не заблокуються кошти через переліміт, але затримує трохи у відділенні
24.07.2024, 00:14


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production писал/а:

Andrew писал/а:
Доброго дня. Вчора у пошти стався збій. Чомусь у мене api ключ нової пошти перестав працбвати і не створювались ттн в боксі. Сгенерував новий ключ, замінив в боксі і все запрацювало

Доброго дня.
Максиме, ви вирішили свою проблему аналогічно заміною ключа Нової пошти?


Вітаю. Вище прокоментував коментар Андрія. Тепер всюди ко, навіть в оплачених))) десь треба якусь галочку поставити або прибрати)
24.07.2024, 00:16

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар