1b.app
Скопійоване посилання -

Як ви проводите оплату замовлення при сплаті через Нову пошту при отриманні

Друзі, як ви у себе вирішили питання, щоб провести платежі по замовленнях, коли платіж від Клієнта приймає Нова пошта?

Де та які налаштування треба зробити, щоб отримати рішення?
Потрібно приблизно так, щоб спрацьовувало:
- ми відправили посилку накладеним платежем;
- варіант 1: Клієнт оплатив за відправлення готівкою у відділенні Нової пошти;
- варіант 2: Клієнт оплатив при отриманні через кабінет Нової пошти;
- ми отримали цей платіж у віддповідне замовлення в боксі;
- платіж провели на відповідний гаманець.
Вячеслав Легеза

Відповіді:

Наскільки я знаю - наче Нова Пошта присилає лист на пошту зі звітом по яким ТТН яку оплату було прийнято.

А там вже можна використати дію "Імпорт полів процесів із файлів прикріплених до подій" для парсингу сумми оплати і т.п. в процесси знайдені по номеру ТТН.

Ну а далі діями викручуватись проводити платежі і т.п. що потрібно.
28.12.2023, 17:48

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Тындык Максим Вадимович
OneBox production писал/а:
Наскільки я знаю - наче Нова Пошта присилає лист на пошту зі звітом по яким ТТН яку оплату було прийнято.

А там вже можна використати дію "Імпорт полів процесів із файлів прикріплених до подій" для парсингу сумми оплати і т.п. в процесси знайдені по номеру ТТН.

Ну а далі діями викручуватись проводити платежі і т.п. що потрібно.

а чи можна розробити дію, яка буде отримувати такі платежі в задачу, щоб не видумувати костилі

оцініть, будь ласка
29.12.2023, 12:03
Вячеслав Легеза


Легеза Вячеслав
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ) писал/а:
а чи можна розробити дію, яка буде отримувати такі платежі в задачу, щоб не видумувати костилі

було б не погано, якби на основі наданної вам інформації ви складали більш конструктивне ТЗ того, що вам потрібно
29.12.2023, 15:27

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар