1b.app
Скопійоване посилання -

Нова Пошта, Опис для ТТН за замовчуванням

Добрий день.
Як додати назву товару в поле "Нова Пошта, Опис для ТТН за замовчуванням" ?
Змінних ніяких немає
https://cabinet.tehnolavka.com.ua/app/novaposhta-integration-new/settings/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Це поле стандартне поле Нової Пошти, що описує, що саме ви відправляєте. До боксу воно жодного стосунку не має. Якби ви віддавали посилку на новій пошті та її оформляли оператори Нової Пошти, вам задали б питання "Що ви відправляєте?", і ви відповіли б, наприклад: канцелярія. Цю інформацію і занесе оператор до цього поля.
Але хочу ще додати: взагалі, для цього поля Нова Пошта має довідник, але вона його нікому не віддає, та й взагалі це й не потрібно. Це було зроблено, щоб оператори не допускали помилок під час введення або не писали якусь "біліборду", а все було стандартизовано.
На малюнку нижче, я показав як це поле заповнене у мене, а також картинка, де знаходиться це поле, коли ви створюєте ТТН вручну в кабінеті.
24.06.2022, 20:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Назву товару ви можете додати до іншої форми
Наприклад:
{|foreach from=$basketsArray item="b"|}{|$b.name|} {|$b.articul|} - {|$b.count|} шт. {|/foreach|}
24.06.2022, 23:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Точніше як зробити щоб назва товару виводилося в дод. інформацію про відправлення.
Я знайшов це в налаштуваннях, але там великий масив і вся інформація не потрібна
24.06.2022, 23:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Andrew написав:
Точніше як зробити щоб назва товару виводилося в дод. інформацію про відправлення.
Я знайшов це в налаштуваннях, але там великий масив і вся інформація не потрібна


Ось так:
{|foreach from=$basketsArray item="b"|}
{|$b.name|} - {|$b.count|number_format:0:".":","|} шт
{|/foreach|}
24.06.2022, 23:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
Назву товару ви можете додати до іншої форми
Наприклад:
{|foreach from=$basketsArray item="b"|}{|$b.name|} {|$b.articul|} - {|$b.count|} шт. {|/foreach|}

Дякую, воно
24.06.2022, 23:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:

Andrew написав:
Точніше як зробити щоб назва товару виводилося в дод. інформацію про відправлення.
Я знайшов це в налаштуваннях, але там великий масив і вся інформація не потрібна


Ось так:
{|foreach from=$basketsArray item="b"|}
{|$b.name|} - {|$b.count|number_format:0:".":","|} шт
{|/foreach|}


Дякую, Андрій перший написав :)
24.06.2022, 23:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар