1b.app
Скопійоване посилання -

Блок додавання параметрів Нової пошти

Доброго дня, будь ласка оцініть вартість доопрацювання.
Необхідно створити блок додавання параметрів Нової пошти (розміри, вага, кількість місць з можливістю додавати як на фото), цей блок є при створенні ТТН, але нам необхідно вивести його на сторінку замовлення окремим блоком щоб була можливість вказувати дані посилки не заходячи в створення ттн. Є базовий блок, але він не зовсім підходить. Приклади на фото.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Вам потрібен блок як на 2 скрині у самому замовленні? Орієнтовно це займе близько 10год.
18.08.2021, 11:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, як на скріні, цей блок вже є в додатку Нової Пошти в боксі, 10 годин для того, щоб перетягнути блок я думаю багато.
18.08.2021, 11:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а я думаю ви не бачите всієї картини зсередини і змін, які потрібно внести, щоб цей блок "перетягнути". Ймовірно ви забули, що є дія створення ТТН, в яку так само доведеться вносити зміни, щоб воно використовувало дані блоку.
18.08.2021, 11:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ж вам буде достатньо, щоб цей блок просто "копіював" свої дані при вході на сторінку ручного створення ТТН, це можна зробити ~ за половину оцінки.
18.08.2021, 11:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Що саме робить цю дію?
Мені потрібно, щоб на сторінці замовлення був блок для внесення даних вищеописаних, і що б при переході на створення ТТН ця інформація підтягувалася
18.08.2021, 12:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Є дія, яка автоматично створює ТТН, власне вона створює ТТН за даними із замовлення при переході на етап. Якщо вам потрібно використовувати цю інформацію чисто при "ручному" створенні ТТН при переході на вкладку Ручного створення ТТН - це займе 5ч.
18.08.2021, 12:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, користуємося виключно ручним створенням ТТН.
Думатимемо, дякую.
18.08.2021, 13:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар