1b.app
Скопійоване посилання -

Розподіл одного платежу між кількома замовленнями одного й того ж постачальника

Ситуація:
Є кілька замовлень постачальнику, за якими отримано товар і у нас виникли зобов'язання здійснити оплату цих кількох поставок від одного постачальника відповідно.
Чи можливо створити один платіж та розподілити його між кількома постачаннями. При цьому одну з поставок платіж перекриє лише частково.
Наприклад:
5 постачань по 10 грн.
Загальна сума боргу складає 5 * 10 грн = 50 грн
Ми здійснюємо платіж на суму 45грн.
Цей платіж оплачує 4 поставки повністю та п'яту поставку лише на половину.
Як правильно це провести в рамках середовища ВанБокс?
Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

при додаванні або редагуванні платежу є кнопка "Додати частину платежу в інший процес" - таким чином ви можете розкидати як вам зручно у відсотках або цифрах на різні замовлення
14.10.2020, 00:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Такий функціонал не підійде.
Якщо суми скажемо прості (100, 200, 300, 1000) – це зробити легко на калькуляторі. Але якщо суми складні, як бути тоді? Чи є функціонал, що робить розподіл автоматично: я виставив загальну суму платежу, далі вибрав галочками які постачання я хочу їм сплатити і система автоматично розкидала ці гроші за постачанням
14.10.2020, 10:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Денис написав:
Такий функціонал не підійде. Якщо суми скажемо прості (100, 200, 300, 1000) – це зробити легко на калькуляторі. Але якщо суми складні, як бути тоді? Чи є функціонал, що робить розподіл автоматично: я виставив загальну суму платежу, далі вибрав галочками які постачання я хочу їм сплатити і система автоматично розкидала ці гроші за постачанням

є блок у масових операціях додавання платежу (розподілу) який проводить платіж за вибраними процесами
суть його в тому, що ви вказуєте за якими постачаннями провести гроші - система дивиться скільки потрібно в кожному провести щоб його погасити і розподіляє суму платежу
14.10.2020, 11:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар