1b.app
Скопійоване посилання -

CheckBox - РРО для бізнесу

Колеги розробники, я підписаний на новини CheckBox.
Отримав учора корисний лист від них:
***
До вже існуючих CRM систем та систем автоматизації приєдналися:
ClinicCards – автоматизація медичних установ
CloudShop – система для кафе та ресторанів
IBS – універсальна система автоматизації
PawnExpert – система автоматизації для ломбардів
INSTASPORT – автоматизація фітнес клубів
Coding – автоматизація обліку автозапчастин
***
з посиланням на сторінку, де є ще системи,
з якими є підключені інтеграції

і ми там є
АЛЕ, поки немає добре прописаного мануалу,
щоб налаштувати нормально працюючу інтеграцію
Підкажіть пліз, коли чекати,
бо з кожним днем обов'язківка наближається,
а налаштувати без танців із бубнами вдалося схоже не багатьом.
Коли чекати на детальний опис від Жені Маркова?
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

Тобто. пройтися по форуму і подивитися складно?
можете робити так (далі описані етапи - під кожен є дія):
Нове замовлення/Відкриття нової зміни користувачем (касиром)/Створення чека продажу, його фіскалізація та доставка клієнту по email/Отримання інформації про чек/Друк чека в HTML/Закриття поточної зміни користувача (касира).
це стандартний набір - далі можете налаштовувати, як Вам буде необхідно.
Але перед тим як приступати до настройок дій йдете в Checkbox - реєструєтесь/створюєте касу/касирів/вводите дані для податкової. Отримуєте програму/клієнт перевірки підпису (отримуєте від компанії Checkbox) - далі вже в боксі в інтеграції вводите логін/пароль касира, налаштовуєте інтеграцію і працюєте.
Терміни тиснуть не всіх – рекомендую почитати – там відкладено у більшості.
Відео у розробці – як зроблять – воно з'явиться на каналі.
03.01.2021, 23:44
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
Адміністратор писав/ла:
Тобто. пройтися по форуму і подивитися складно?

А зробити одразу зручно для своїх клієнтів складно? Питання по мануалу ставилося неодноразово задовго до скасування обов'язкового використання РРО.
є ті, кому РРО використовувати потрібно і без нововведень.
04.01.2021, 14:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
А зробити одразу зручно для своїх клієнтів складно? Питання по мануалу ставилося неодноразово задовго до скасування обов'язкового використання РРО.

А скільки допил було по чекбоксу за останній місяць? - Відповім відразу - багато. Якби мануал зробили півтора місяці тому - на даний момент він уже був би не повний, тому що вносилися зміни та доповнення до дій.
Урок перебуває у черзі і буде випущений у міру цілісності інтеграції.

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
є ті, кому РРО використовувати потрібно і без нововведень.

Я Вище описав базові налаштування для будь-якого клієнта - єдине, що може ввести в оману - це дані, які потрібно вводити при підключенні інтеграції - там потрібно вводити дані касира з кабінету чекбокс.
По іншому як бачимо - автор топіка швидше за все не намагався підключити інтеграцію. Тому що йому як інтегратору не склали б труднощів налаштувати БП який складається з 4-х етапів на підставі наявних дій.
04.01.2021, 15:11
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
Адміністратор писав/ла:
По іншому як бачимо - автор топіка швидше за все не намагався підключити інтеграцію. Тому що йому як інтегратору не склали б труднощів налаштувати БП який складається з 4-х етапів на підставі наявних дій.

зовсім не правильний висновок
Сашко, а твоїми рекомендаціями я скористався
https://icolor.in.ua/integratsiya-check-box-elektronnaya-kassa-ibp_zzz05036/
щоб систематизувати опис продукту та + тобі поставив за рішення

форум корисний, коли отримуєш прозорі рішення,
і не потрібно перелопачувати десятки постів, у яких
120+ не структурованих коментарів
04.01.2021, 16:55
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. я маю право просить видалити ось це - видаліть
2. про спам згоден - таких користувачів у нас темрява
3. урок буде - але поки інтеграцію ще допрацьовують - є кілька моментів після вирішення яких запилять видос =)
04.01.2021, 17:03
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
Адміністратор писав/ла:
1. я маю право просить видалити ось це - видаліть

видалив
04.01.2021, 17:27
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Поправка - відкриття зміни можна зробити окремому БП - тобто. в рамках окремого процесу Ви вранці відкрили зміну та проводите замовлення без відкриття та закриття зміни – наприкінці дня закриваєте зміну в рамках окремого бп у якому вранці відкривали зміну.
06.01.2021, 10:38
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
Адміністратор писав/ла:
Поправка - відкриття зміни можна зробити окремому БП - тобто. в рамках окремого процесу Ви вранці відкрили зміну та проводите замовлення без відкриття та закриття зміни – наприкінці дня закриваєте зміну в рамках окремого бп у якому вранці відкривали зміну.

щиро дякую
вніс поправку
без посилання на ім'я :)
06.01.2021, 11:18
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович писав/ла:
1. я маю право просить видалити ось це - видаліть
2. про спам згоден - таких користувачів у нас темрява
3. урок буде - але поки інтеграцію ще допрацьовують - є кілька моментів після вирішення яких запилять видос =)

Здрастуйте, скажіть пжл, інтеграція ще сира? Відео не знайшла, але хочу налаштовувати інтеграцію
21.06.2021, 13:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар