1b.app
Скопійоване посилання -

розпізнавання та синтез мови

Запит від клієнта:
Значить яка задача стоїть: у нас є сітка СІП телефонів, можливо навіть я б зміг дістатися і до адміна з уточненням по самій міні АТС, але на даний момент це також трохи проблематично, хоча по-іншому то і ні як.. (сам сервіс фізично знаходиться в США і всі звідці витікаюче, всі телефони нам присилають тільки з центрального офісу з Чикаго)
це потрібно як для обліку, так і для аналізу. Та і так як всі розмови ведуться на англійській мові ( точніше американській) то даний варіант виведення в онлайн режимі текстом є дуже сильний помічник
тобто потрібно якось під'єднати цей ІР телефон до комп'ютера та транслювати розмову в тексті паралельно з самим розмовою
Яке рішення можна запропонувати на базі OneBox та яка буде вартість?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте, такий функціонал можливий лише якщо його підтримує сама телефонія. Тобто. якщо телефонія САМА переводить голос у текст і може віддавати його через API. В Україні, наскільки я пам'ятаю, нічого подібного в режимі онлайн немає. Ваша телефонія так уміє?
10.12.2020, 18:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Здрастуйте, такий функціонал можливий лише якщо його підтримує сама телефонія. Тобто. якщо телефонія САМА переводить голос у текст і може віддавати його через API. В Україні, наскільки я пам'ятаю, нічого подібного в режимі онлайн немає. Ваша телефонія так уміє?

Чи можливий варіант інтеграції з сервісами розпізнавання мови? якщо є API
11.12.2020, 09:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так звичайно. Але повинні розуміти, що якщо ми навіть в режимі онлайн будемо приймати мову з телефонії, нам потрібно буде передати її в якийсь сторонній сервіс для розпізнавання, отримати відповідь і показати користувачеві - при такому к-ві проміжних ланок у менеджера буде затримка в кілька секунд тим часом, коли йому щось сказали і тим, коли він це побачив на екрані. Також я дуже сумніваюся, що телефонія зможе віддавати запис розмови онлайн маленькими фрагментами.
11.12.2020, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар