1b.app
Скопійоване посилання -

Хорошоп, як працює галочка?

У дії є галочка
Як вона працює? Як вона розуміє який ідентифікатор підставляти при розвантаженні?
Просто в добре фільтри - у них є ідентифікатори, ми встановили цю галочку, але фільтри не вивантажилися, я підозрюю що через те, що добре не розуміє їх і куди додавати.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Вивантажуються фільтри, які мають linkkey . Linkkey у свою чергу проставляється фільтрам при імпорті товарів із Хорошоп. Тобто. ви імпортуєте продукти, їх фільтра зв'язуються по linkkey і ви можете експортувати їх вибрано змінюючи в onebox
06.11.2020, 11:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тобто, чи правильно я розумію, що потрібно імпортувати продукти з добрепа, тоді фільтрам буде присвоєно linkkey
і далі ми зможемо їх передавати?
А чи є можливість дізнатися якось linkkey фільтра і десь його прописати у фільтрі в срм?
07.11.2020, 12:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

поле Technical link key у налаштуванні фільтра.
Де в адмінці добре подивитися linkkey фільтра не підкажу, я там не був. Ймовірно це або його id або якийсь ключ у добре
09.11.2020, 13:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар