1b.app
Скопійоване посилання -

Видалення процесу за його номером

Чи можна якось видалити процес, знаючи його номер (через дію)? Наприклад я створюю процес, потім певному етапі йому створюється підпроцес, який змінює свій батьківський процес. Тепер, якщо у мене в початковому процесі зміниться етап - я не можу закрити той підпроцес, оскільки він уже з цим ніяк не пов'язаний.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія
Спробуйте використати дію "Знайти процес і об'єднати з потоковим"
додаткове поле для пошуку процесів використовуйте id процесу, записане в додаткове поле іншою дією
07.06.2024, 12:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мазур Віктор Вікторович писав/ла:
Спробуйте використати дію "Знайти процес і об'єднати з потоковим"
додаткове поле для пошуку процесів використовуйте id процесу записане в додаткове поле іншою дією

Цікавий спосіб, для видалення дійсно працює, якщо пошаманити щоб продукти не дублювалися, але я трохи переплутав, мені потрібно не видалити підпроцес, а завершити його, перевести етап на кінцевий
10.06.2024, 10:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зрештою, шляхом деяких махінацій зміг це зробити. Для основного процесу під час створення підпроцесу створюю ще один додатковий порожній підпроцес, який змінює батьківський процес. Після зміни основного процесу змінюється статус цього додаткового підпроцесу, який у свою чергу через дію "Знайти процес і об'єднати з потоковим" знаходить той підпроцес, у якого вже інший батьківський процес та вбирає його в себе. Після цього я роблю копію цього підпроцесу назад, куди потрібно з потрібним рід. процесом, а цей додатковий. підпроцес видаляю. Не знаю чи зрозуміло, але суть у тому, що я ніби через милиці розібрався, але було б круто щоб для цього була окрема дія на кшталт "Змінити етап через номер процесу".
11.06.2024, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар