1b.app
Скопійоване посилання -

Не зберігається Бізнес процес

Усі БП "Замовлення Послуг" Висять і не зберігаються. приклад http://crm.adparts.com.ua/admin/customorder/zakazi-avtodoktor/613491/edit/
http://crm.adparts.com.ua/admin/customorder/zakazi-avtodoktor/613528/edit/
Думаю проблема в тому, що замовлення бігає між етапами "Автомобіль у роботі, очікування від постачальника" і "автомобіль у роботі, доставлений від постачальника"
Так уже було колись
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, якщо ви зациклили налаштування вашого бп, у чому питання до нас? Якщо при відключенні дій на етапі процес переходить у потрібний етап - це означає, що помилка в налаштуваннях дій
17.03.2021, 15:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми не зациклили. Судячи з налаштувань – зараз працює не правильно. На етапі Очікування від постачальника налаштований перехід у випадку, якщо продукту достатньо на складі. І перехід відбувається на етап "доставлений від постачальника". А на етапі "очікування від постачальника" налаштований перехід у разі якщо товарів мало на складі. Виходить, що дві дії один одному суперечать - Етап не може стрибати.
Ось питання де вже вирішувалася дана проблема.
17.03.2021, 19:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я не розумію причому тут бокс, якщо ви налаштували бп так, що він стрибає сюди-туди нескінченно? Ще раз: якщо ви відключите всі дії на етапі, перехід буде здійснено коректно, що в свою чергу означатиме, що ви прописали неправильну логіку в налаштуваннях своїх переходів по етапах.
18.03.2021, 10:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


яке це має відношення до цієї теми?
18.03.2021, 17:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мені може хтось відповісти з Тех. Підтримки?!
22.03.2021, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар