1b.app
Скопійоване посилання -

Некоректна робота функціоналу з доробки внесення товару з телефону

У нас була велика доробка яка дозволяє створювати та оприходувати у потрібному БП товар. /prnt.sc/100lrg2 та натискаю продовжити перехожу в КТ за замовчуванням категорії немає https://prnt.sc/100lsny але коли вибираю категорію значення фільтру злітає https://prnt.sc/100luu5
Оригінальне питання доступне на версії: ru macik9157@gmail.com

Відповіді:

Добрий день. Ймовірно ви забули ще про одну доопрацювання, в ній було приблизно наступне тз: при зміні категорії вставляти фільтра за замовчуванням даної категорії. Значення, які ви ввели до цього, збережуться не повинні.
19.02.2021, 12:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
Можливо і забув але1) фільтр стан у нас йде за замовуванням і в ТЗ по Шв також це було прописувати
2)нарахунок тз: при зміні категорії вставляти фільтра-за замовчуванням даної категорії щось не пригадую за те що вже заповнені фільтри та значення мали зникати
19.02.2021, 14:46
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Його значення при цьому не повинно залишатися
2. Ви можете подивитися його. Якщо там немає фрази "Якщо я заповнив фільтр і поміняв категорію, то фільтр який я заповнив повинен залишитися незалежно від того, є він в дефолтних для категорії" то це помилка. Якщо такої фрази немає, все працює правильно.
19.02.2021, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
2. Ви можете подивитися його. Якщо там немає фрази "Якщо я заповнив фільтр і поміняв категорію, то фільтр який я заповнив повинен залишитися незалежно від того, є він в дефолтних для категорії" то це помилка. Якщо такої фрази немає, все працює правильно.
Якщо там не було фрази якщо я заповнив значення фільтра і змінив категорію то він має очищатися. Такої фрази не було тому
19.02.2021, 15:45
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Фільтр за промовчанням повинен очищатися. Доопрацювати щоб було як ви хочете (щоб фільтр зберігався) – 6ч.
19.02.2021, 16:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар