1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює блок імпорту продуктів

БП Оприбуткування, етап Замовлення для оприбуткування. До блоку імпорту вибираю файл для завантаження, вибираю потрібні поля в системі для завантаження значень (артикул, найменування продукту, кількість, вхідна ціна). Після натискання Завантажити нічого не відбувається, до таблиці продуктів завантаження не відбувається
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Проблема в тому, що ви в файли об'єднали деякі осередки між собою. Будь ласка, згенеруйте новий файл без об'єднання комірок і спробуйте його завантажити. Дякую.
20.01.2022, 15:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Не виходить. БП https://box.chinim.com.ua/83503/ . Вибираю поля - код товару, найменування, кількість, вхідна ціна, завантажити. Відбувається скидання файлу для конвертації, продукти до таблиці не підвантажуються. Файлик із продуктами для тесту прикладіваю. Дякую
25.01.2022, 15:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Зробіть нормальний файл БЕЗ відступів, порожніх колонок, виділень та іншого
2. Зробіть скрини з налаштуваннями, які ви робите або відео, нібито так: . Щоб я міг повторити ваші події. Дякую.
27.01.2022, 17:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

файл додаю, на скрині налаштування колонок для імпорту продуктів.
27.01.2022, 19:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Подивіться найвище налаштування в блоці. Вибрано "Здійснювати пошук товару за артикулом" а артикула у файлі НІ. Тобто. вам потрібно вибрати налаштування, щоб шукати за назвою товару
04.02.2022, 12:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. А пошуку за назвою немає, я перевіряв налаштування блоку... На скрині всі доступні налаштування пошуку за промовчанням
04.02.2022, 12:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У нас проблеми з підвантаженням із файлу з'явилися після переїзду на ОС, можливо збилися налаштування. На MPV користувалися, працювало.
04.02.2022, 12:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А налаштування "Розбирати назву продукту на слова та шукати збіг артикулів продуктів з цими словами" у блоці навіщо поставили? Не бачу сенсу у вашому випадку в даній галочці
04.02.2022, 13:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прибрав, але це нічого не змінює, продукти до таблиці не підвантажуються. БП https://box.chinim.com.ua/83503/ , файл простіше нікуди, 3 колонки - найменування, кількість, вх. ціна. Процес відкритий, спробуйте самі підвантажити, будь ласка.
04.02.2022, 13:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спробуйте зараз.
ps у результатах лише один рядок, тому що перший рядок ігнорується (зазвичай там назви колонок)
04.02.2022, 13:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Після натискання на "Додати продукт замовлення" висипає помилки, ніби перевіряє кожне незаповнене поле в таблиці "Результат завантаження прайсу", продукт при цьому створюється
04.02.2022, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мені видає "Всі продукти були завантажені"
04.02.2022, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, продукт до таблиці додається, але з численними помилками як на скрині. Тобто. при натисканні на пташку "Додати продукт замовлення" новий продукт створюється, додається в таблицю продуктів, але його додавання супроводжується помилками. Додаю новий файл для тесту
04.02.2022, 16:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У мене помилок не було, можливо, помилки виникають тільки коли вперше додаєш і відповідно створюєш новий продукт? Якщо це так я можу підставити свої назви товарів на це замовлення?
04.02.2022, 17:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, звичайно, додавайте свої, я потім почищу
04.02.2022, 17:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Додав продукт "мій товар 1", як зазначено на скрині через галочку, але помилки не отримав. Підкажіть, можливо, я щось не так роблю?
04.02.2022, 17:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чудеса) Я зараз додав 3 нові позиції, помилок вже немає. Дякую!
04.02.2022, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар