1b.app
Скопійоване посилання -

налаштування дії відправки СМС

у мене налаштовано дію для відправки СМС, як скоригувати його роботу.
Зараз воно відправляє СМС клеїнт після переходу в статус Замовлення Доставлено. тобто. якщо посіла приїхала на відділення НП і лежить там 2 дні воно надсилає СМС. як настроїти щоб воно не надсилало СМС якщо посилка вже забрана і налагодиться в іншому статусі (іншому БП) Замовлення Отримано.

Тепер навіть якщо посилка перейшла до іншої БП менш як за 2 дні, тобто. доставлена на пошту і забрана раніше тут одного дня доставлено та забрано
та дія все одно відправляє СМС, хоч клієнт забрав уже посилку.
Це зайві гроші на СМС та дзвінки з запитаннями від клієнтів, що за нова посилка
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Можу порекомендувати хіба що проміжний етап, на який буде перемикання по терміну етапу на 2 дні - там одразу відправка СМС та повернення до попереднього етапу, наприклад. А надалі при зміні статусу - переключить
01.09.2021, 15:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

простіше відключити його тоді.
я просто розумів дію як таку - надійшло замовлення на цей процес і через 2 дні якщо він ще тут перебуває СМС клієнту, а якщо клієнт забрав і замовлення перейшов на наступний статус, то СМС не відправляється
01.09.2021, 17:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ні, відправка СМС ставиться в чергу на потрібний час
01.09.2021, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
ні, відправка СМС ставиться в чергу на потрібний час

А якщо доопрацювання – дія спрацьовує тільки якщо процес не змінював бізнес процес. типу так
01.09.2021, 17:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


А якщо доопрацювання – дія спрацьовує тільки якщо процес не змінював бізнес процес. типу так

не зовсім добрий варіант - додавати дані, після них видаляти і т.д.
простіше напевно зробити проміжний етап як я вказав, залежно від того наскільки часті у вас ситуації, що потрібна відправка смс через 2 дні - якщо такого мало - то і перемикань на етап повідомлення буде мало - і без будь-яких доробок можна налаштувати
02.09.2021, 11:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар