1b.app
Скопійоване посилання -

ПОМИЛКА Дія працює не коректно: Підрахувати суму по категорії продуктів замовлення та записати у додаткове поле замовлення

Є ось така дія в бізнес-процесах:
Підрахувати суму по категорії продуктів замовлення та записати у додаткове поле замовлення
Дія налаштована тут
https://balistyka.1b.app/app/workflow/9/procedure/248/

У нас 0 в усіх полях, суму по яких маємо розрахувати та записати у відповідне поле процесу
Коли спрацьовує дія, має розраховуватися сума й вона має дорівнювати 0
Приклад задачі
https://balistyka.1b.app/110226/

За фактом розрахунок НЕ відбувається й поле залишається порожнім, хоча в ньому мав би стояти 0

Виправіть, будь ласка терміново, оскільки є проблема з роботою Клієнта з задачами.
Вячеслав Легеза

Відповіді:

Дія не ставить 0 у додатку, якщо суми за категоріями немає. У вигляді налаштування в дії можна зробити, щоб обнуляти значення поля, займе 1ч. Правити без налаштування не можна - цю логіку можуть використовувати інші користувачі.
10.10.2024, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

let him cook
OneBox production писал/а:
Дія не ставить 0 у додатку, якщо суми за категоріями немає. У вигляді налаштування в дії можна зробити, щоб обнуляти значення поля, займе 1ч. Правити без налаштування не можна - цю логіку можуть використовувати інші користувачі.

я подумаю
поки рахунок не виставляй

справа в тому, що 0 це звичайне число й тому для нього мають діяти звичайні дії, як з числом
наскільки мені відомо, то єдине математичне обмеження, на 0 ділити не можна
тобто, якщо ми сумуємо 0 (нулі), то й отримувати маємо 0 у сумі, а не НЕЗМІННЕ значення, як є зараз
10.10.2024, 15:42
Вячеслав Легеза

я не збираюся обговорювати властивості нуля це все суб'єктивні речі має щось відбуватися чи ні. Є факт того, як це працює - або змінюємо налаштуванням або не змінюємо, на цьому як би все.
10.10.2024, 15:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

let him cook
OneBox production писал/а:
я не збираюся обговорювати властивості нуля це все суб'єктивні речі має щось відбуватися чи ні.

математика - точна наука :)
0 - це звичайне число і це об'єктивна реальність


let him cook
OneBox production писал/а:
Є факт того, як це працює - або змінюємо налаштуванням або не змінюємо, на цьому як би все.

тут зрозуміло
я подумаю, щоб оплатити виправлення цієї логічної помилки
10.10.2024, 15:51
Вячеслав Легеза


Легеза В'ячеслав
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА В'ЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ) писав/ла:
математика - точна наука
0 - це звичайне число і це об'єктивна реальність

ти не завдання з математики вирішуєш, а користуєшся софтом, в якому все робиться відповідно до конкретних вимог. Вимоги можуть не збігатися з твоїм видінням (не потрібно писати 0, тобі потрібно). Жодного відношення до якоїсь науки тут немає. Якщо ти хочеш обнулювати допполе, ти дуже просто можеш зробити це іншою дією перед викликом цього
10.10.2024, 16:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


let him cook
OneBox production написав:

Легеза В'ячеслав
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА В'ЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ) писав/ла:
математика - точна наука
0 - це звичайне число і це об'єктивна реальність

ти не завдання з математики вирішуєш, а користуєшся софтом, в якому все робиться відповідно до конкретних вимог. Вимоги можуть не збігатися з твоїм видінням (не потрібно писати 0, тобі потрібно). Жодного відношення до якоїсь науки тут немає. Якщо ти хочеш обнулювати допполе, ти дуже просто можеш зробити це іншою дією перед викликом цього

Привіт! вставлю свій коментар, якщо ніхто не заперечує.
Виходить, використовуючи (настроюючи) програму ми не можемо спиратися на математичні формули, а повинні використовувати логіку закладену в програму :)?
17.10.2024, четверг, 14:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дмитрий
AIRConstruct писал/а:

let him cook
OneBox production написав:

Легеза В'ячеслав
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА В'ЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ) писав/ла:
математика - точна наука
0 - це звичайне число і це об'єктивна реальність

ти не завдання з математики вирішуєш, а користуєшся софтом, в якому все робиться відповідно до конкретних вимог. Вимоги можуть не збігатися з твоїм видінням (не потрібно писати 0, тобі потрібно). Жодного відношення до якоїсь науки тут немає. Якщо ти хочеш обнулювати допполе, ти дуже просто можеш зробити це іншою дією перед викликом цього

Привіт! вставлю свій коментар, якщо ніхто не заперечує.
Виходить, використовуючи (настроюючи) програму ми не можемо спиратися на математичні формули, а повинні використовувати логіку закладену в програму :)?

Настраивая любое устройство/софт вы можете полагаться только на внутреннюю логику этого устройства или софта.
И да, я повторюсь что записывать 0 или нет в значение дополнительного поля не имеет никакого отношения к математике.
17.10.2024, четверг, 15:19

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

let him cook
OneBox production писал/а:
Настраивая любое устройство/софт вы можете полагаться только на внутреннюю логику этого устройства или софта.
И да, я повторюсь что записывать 0 или нет в значение дополнительного поля не имеет никакого отношения к математике.

трохи не так

у нас є дія, яка працює за логікою, як у назві
Підрахувати суму по категорії продуктів замовлення та записати у додаткове поле замовлення

тобто, має записувати суму полів
але якщо у всіх полях стало 0, а перед тим були якісь значення, то в полі з підсумком залишається попереднє число, хоча має бути 0

схоже, що тут якраз про елементарну математику й логіку роботи дії, а не про особливості софта

потрібно відстежувати динамічні зміни за допомогою цієї дії
18.10.2024, пятница, 15:38
Вячеслав Легеза

Вам стане сильно простіше якщо я в описі допишу, що нуль в допполі не записується? Тоді сенс сперечатися відпаде?
Я ж дав одне безкоштовне рішення у вигляді дії та одне платне, якщо ви хочете змінити логіку, у чому проблема?
18.10.2024, пятница, 15:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

let him cook
OneBox production писал/а:
Вам стане сильно простіше якщо я в описі допишу, що нуль в допполі не записується? Тоді сенс сперечатися відпаде?
Я ж дав одне безкоштовне рішення у вигляді дії та одне платне, якщо ви хочете змінити логіку, у чому проблема?

схоже, що це хоч якесь рішення, завдяки якому стає хоча б зрозуміло, що 0 (нолі) конкретно ця дія не підсумовує й можна очікувати помилку при цьому, якщо на меті зробити повну динаміку,
відповідно придумувати якісь примусові обхідні дії, які ти запропонував
18.10.2024, пятница, 16:22
Вячеслав Легеза

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар