1b.app
Скопійоване посилання -

Ваш шанс змінити нашу думку

Ну що ж OneBox Corp, у відповідь на відгук у гугл Ви писали багато разів, що ми чомусь не звертались до форуму. Ок, даємо Вам шанс зв'язатись з нами напряму, у Вас є наші контакти, але чомусь замість того, щоб нам подзвонити напряму і все обговорити, можливо, змінити нашу думку про Вашу компанію, а також змінити наш відгук, Ви знову ідете якимись окольними шляхами - пишете відповідь на наш відгук у гугл. Скаргу було передано і програмісту, і бухгалтеру, і написано на Вашу пошту, тільки після цього був залишений відгук у гугл, бо Ви так і не зв'язалися з нами ))) але строчити відповіді, які не мають нічого спільного з реальністю, у гугл - у Вас час є. Браво

Відповіді:

1. Глибокий хейт, не ідемо на зустріч ОВ - це як? Ви хоча б спробували з нами зв'язатися? НІ! У Вас є час тільки коментарі в гугл писати. Ми вам оплатили години, але виконавець просто самостійно вирішує, що він не буде виконувати прописані і обговорені завдання через якусь надуману причину. Це ми не йдемо Вам назустріч чи ви просто відмовляєте у виконанні оплаченої і погодженої роботи з незрозумілих причин?
2. Про тарифи в нашому відгуку ні слова, ми завжди Вам все оплачували у повному розмірі. Мова у відгуку про те, що ваші презентери вказують на те, що ти отримуєш готовий для роботи інструмент, хоча по факту ти отримуєш пусте поле, яке треба роками налаштовувати і на це ідуть тисячі доларів. До чого тут тарифи? Якби нам одразу сказали - налаштування 4 роки, вартість 6000 доларів - ми б сказали до побачення одразу і взагалі не дізнались про вас.
3. Про грубість інтеграторів - кайф, відповідь "ви завжди можете його змінити". Тобто не "ми проведемо роботу із інтегратором", а та ж відповідь, яку дає безпосередньо виконавець - не подобається - бери іншого, про це я і написав у своєму відгуку - у вас 0 турботи про клієнта, Вам все одно, як Ваші інтегратори до клієнта ставляться. Що ви зараз і підтвердили ))) І я кажу саме про інтеграторв onebox corpб на секундочку.
4. Безкоштовно оновитись - це оновлення до ОС БЕЗ СПЛАТИ щорічно за ліцензії. А Ви просто начхали на власників викуплених боксів, бо не оновили його до ос, яка типу зручніша і краща. Приклад з windows 7 взагалі не розумію про що - я завжди офіційно оновлював Windows БЕЗ ОПЛАТ
5. На форумі вирішуються проблеми за статистикою? Тобто по-нормальному взяти і просто подзвонити клієнту комусь із відділу піклування про клієнтів - це неможливо? Ми маємо на форумі, де люди шукають рішення, писати ось це все, що Ви нам запропонували написати? Ок, ми написали за Вашим проханням. Будь ласка.
6. "Загалом - ви не хочете вирішувати складість яка склалась роки назад офіційним шляхом - ви робите все, але не офіційно." - хба скарга вашому виконавцю, вашому бухгалтеру, на вашу пошту - це не офіційний шлях????? Який же шлях для Вас тоді офіційний???? Про що мова????
19.07.2024, 16:04

Залишу лише свою думку персональну
Ви побували у 5ти партнерів і всі массово від вас відмовились ))) Хм цікаво а чому ?

1. Не розумію як відношення до коментарів мають всі партнери? на скільки я знаю у вас немає годин і ніхто із інтеграторів не хоче з вами працювати - це їх право .
2. Про що мова взагалі , я поняття не маю хто і що вам продавали 5 років назад - до чого тут поточні партнери не зрозуміло я думаю задавати це питання вам треба не партнерам точно
Про 6К доларів - цікаво ))) я бачу лише 1.8К за всю історію , кому ви платили я не знаю це по суті не відноситься до всіх партнерів вцілому

3. Інтегратор вправі відмовити клієнту у співпраці - те що із 20 чоловік із вами ніхто не хоче працювати - я думаю не проблема компанії , на це є я думаю причини особисто у вас. І якщо керівники не мають бажання витрачати час на вирішення особистих ваших проблем - то це адекватна позиція . Я ще з 2020го року памятаю ваш тон спілкування і манеру шантажів , нехай це буде моя субʼєктивна думка , але вона в мене така .

4. ОС це не оновлення а інший софт , те що в нього перенесли більшість функцій в тому чи іншому виді це вже інша мова. ОС навіть окремий патент і це інший продукт. Те що компанія перестала випускати оновлення на МВП це також її справа , той же майкрософт не випускає оновлень на ХП версію і чомусь це ОК . Якщо для вашого бізнесу платити 100 доларів на рік це проблема - чому ви переходили ? шо це у вас за бізнес такий де 100 доларів в рік це колосальні цифри що ви підіймаєте питання безкоштовно чи не
Сміх та й годі.

5. ФОРУМ - це публічна площадка для спілкування між партнерами і клієнтами де кожен може допомоглти кожному за бажанням , не розумію що за людина повинна дзвонити клієнтам форуму і щось питати , де це таке гадано ...

6. Ви зараз хочете покласти всі проблеми за роки на людину чи партнера за якого ухватились , хоча ваші питання більш глобальні насам перед і більшість з них не мають відношення до будь-яких партнерів .

Як показує практика найбільш токсичні клієнти це 1-2 ліцензії як у вас , які думать що їм всі винні )))))
19.07.2024, 17:01

1. Цей відгук стосувався конкретно OneBox Corp, саме OneBox наполягали на тому, щоб ми написали відгук на форумі, це раз.
2. У 5 партнерів? Звідки інфо? Можете довести? Ми працювали тільки з 2 - один - це Ви, другий - Легеза.
3. Ви мабуть перевіряйте інформацію перед тим, як щось писати, бо пишете маячню, яка не має нічого спільного з реальністю. До чого тут години? І хіба я тегав всіх партнерів? Конкретно вказав OneBox Corp.
4. Чому ви взагалі пишете про партнерів всіх? Суть відгуку в принципі про OneBox. А ви точно CTO? Для CTO Ви спілкуєтесь надто зневажливо, не перевіряєте факти, і замість вибачень і спроби розібратися звинувачуєте клієнтів, завдяки яким існуєте? Ну, в принципі, приказка "риба гниє з голови" в даному випадку на 100% виправдана )
5. Звідки ви берете інфо про 20 чоловік взагалі? Загалом, на Ваші нападки не бачу навіть сенсу відповідати. Ваш шанс змарновано ) а ситуацію погіршено, ви молодець )
6. Про тон спілкування і манеру шантажів можете детальніше розповісти. І коли цей тон з'влявся - що дуже важливо. Мабуть не в момент, коли все йшло чудово, прекрасно і все працювало ))) А коли треба було поставити на місце тих, хто зарвався і вийшов за рамки ділового спілкування. Але кому я про це розповідаю, якщо сто дозволяє собі спілкування із клієнтом в такій манері )
7. Суть не у сумі, і це не 100 доларів. Суть в принципі - Ви взяли кошти за коробочне рішення, обіцяли вічну роботу. Потім викотили ОС і попередили, що мвп більше не підтримується. Чи це не є шантаж? ) Я розумію, що гроші не пахнуть і вам все одно. Суть не в моделі бізнесу і не в його прибутках, суть в тому, як бокс із цим вчинив. І перестаньте вже себе порівнювати з майкрософт - це небо і земля. Не знаю, про які оплати за вінду ви кажете - в мене усі оновлення з хр по сьогодні були і є безкоштовними.
8. Стосовно форуму- так це ж Ви, мабуть, особисто відповідаєте на відгуки у гугл та у чаті, бо і там і там просили сльозно створити тему на форумі, а у сто з цього приводу інша думка. Ось це дійсно дивно )
9. То куди ж сто, до Вашої компанії звертатися? ) І взагалі - чи є в цьому сенс? )
10. Та нехай ми 100 разів будемо токсичним клієнтом, але риба-таки гнила ))) і ваша відповідь - найбільш яскравий тому приклад. Я не знаю, де ви навчались і працювали, але маючи досвід роботи у компаніяї з топ-500 форбс США, я можу чітко сказати - з таким сто нших відгуків про компанію і не може бути. Токсичний сто пише клієнту, що він токсичний, це просто анекдот )))) до речі, це не перший такий ваш коментар, ви таким завжди і були, я це пам'ятаю з початку співробітництва, коли я в перший раз був в шоці від того, як себе може поводити топ-менеджмент компанії. А кількість ліцензій має значення виходить? тобто для вас клієнти з 1 ліцензією - сміття? Правильно розумію? Заскрінив на пам'ять ) Цікаво, чому це людина у відгуках продає 9 ліцензій? Мабуть також токсична, правда 9 ліцензій. А ще чомусь рейти нг в гугл навіть не 4!!! Але то, мабуть, конкурети, так? ) При 60+ відгуків у гугл і оцінці нижче плінтуса Ваш коментар, в принципі, все підтверджує на всі 100% )
19.07.2024, 17:35

2. OneBox - час, коли був єдиний , ШЕБО я бачу 3 активних проекту було, Легеза бачу, КОРП - ьбачу + на скільки я згадую ще був Integrator . Це не 5?)
3. Я зайшов в КОРП і бачу 0 годин + вони вам повернули гроші, в чому питання?
4. Я пишу так як хочу, я в самому початку сказав, що пишу особисту думку і не треба це тепер прикручувати до офіційної позиції ванбоксу.
5. Тому що я в чаті всіх інтеграторів запитав, з вами працювало 6 різних людей і всі навідріз відмовляються зараз. Тому я оперую фактами
6. Ви мабуть погано читали моє повідомлення, я вам вказав спочатку що це моя особиста думка, а ви придумали якийсь СТО , де я давно не знахожусь на цій посаді, не фантазуйте)
7. Я у вас нічого не брав, і не могу відповідати за політику OneBox , я не неї не впливаю , тому не відповім на це питання вам. Про майкрософт , навіть якби у вас були кошти на дайнемікс то я думаю нічого б не змінилося, був би такий самий результат, я прекрасно знаю як там все працює і скільки днів чи місяців це вирішують, а головне за які кошти. Явно не 100 доларів на рік)))
8. Ви думаєте в мене на стільки нема роботи щоб я оце сидів відповідав на відгуки?))) мені це не цікаво
9. У вас нема конструктиву, тому я не знаю до кого вам звертатися. Вам відмовив інтегратор, ви почали робити все що хотіли, відгуки, погризи і тд, навіть не дочекавшись спілкування, тому який сенс далі спілкуватись, якщо ви вже зробили все що хотіли , мені було б не цікаво шукати вже конструктив з вами якби я займайвся б вашим проектом , це нічого б не змінило

10. вище відповів вже

Гарного вам дня !
19.07.2024, 18:31


Устименко Игорь
OneBox production писал/а:
2. OneBox - час, коли був єдиний , ШЕБО я бачу 3 активних проекту було, Легеза бачу, КОРП - ьбачу + на скільки я згадую ще був Integrator . Це не 5?)
3. Я зайшов в КОРП і бачу 0 годин + вони вам повернули гроші, в чому питання?
4. Я пишу так як хочу, я в самому початку сказав, що пишу особисту думку і не треба це тепер прикручувати до офіційної позиції ванбоксу.
5. Тому що я в чаті всіх інтеграторів запитав, з вами працювало 6 різних людей і всі навідріз відмовляються зараз. Тому я оперую фактами
6. Ви мабуть погано читали моє повідомлення, я вам вказав спочатку що це моя особиста думка, а ви придумали якийсь СТО , де я давно не знахожусь на цій посаді, не фантазуйте)
7. Я у вас нічого не брав, і не могу відповідати за політику OneBox , я не неї не впливаю , тому не відповім на це питання вам. Про майкрософт , навіть якби у вас були кошти на дайнемікс то я думаю нічого б не змінилося, був би такий самий результат, я прекрасно знаю як там все працює і скільки днів чи місяців це вирішують, а головне за які кошти. Явно не 100 доларів на рік)))
8. Ви думаєте в мене на стільки нема роботи щоб я оце сидів відповідав на відгуки?))) мені це не цікаво
9. У вас нема конструктиву, тому я не знаю до кого вам звертатися. Вам відмовив інтегратор, ви почали робити все що хотіли, відгуки, погризи і тд, навіть не дочекавшись спілкування, тому який сенс далі спілкуватись, якщо ви вже зробили все що хотіли , мені було б не цікаво шукати вже конструктив з вами якби я займайвся б вашим проектом , це нічого б не змінило

10. вище відповів вже

Гарного вам дня !


2. Я не знаю, що Ви там бачили і як хто називався, але усі інтегратори, окрім Легези, були з однієї компанії. Всі рахінки в нас папаерові - стос цілий - від однієї компанії
3. Питання в тому, що ми собі працювали, а потім виконавець раптом сам написав, що компанія припиняє співробітництво через "те, що нам не вдається досягти результату". Хоча претензій безпосередньо по результату не було, звичайно, що були зауваження, коли щось типу налаштовано, але не працює або працює не до кінця, але на нашу думку це нормальний процес і має виконуватися те, що ми просили, а не якось. І виконавцю таки вдавалось це зробити в результаті після зауважень. Суть була взагалі не в грошах. А в тому, що були вже обговорені і затверджені завдання, була оцінка їх і оплата, ми розраховували на виконання домовленостей, а не раптову відмову. При чому в системі були знайдені кілька моментів, які треба було починити, які були оплачені, і ми залишились і без нових завдань і без завершених старих. А також претензія в тому, що виконавець самостійно прийняв рішення і з нами ніхто з компанії не зв'язався за пару тижнів, щоб обговорити ситуацію, тому і був залишений відгук у гугл. На який ов сльозно просили створити тему на форумі, але ніхто з ов тут так і не відповів. Геніально
4. Тоді може вам варто змінити свій підпис на форумі з сто ов на просто фанат срачів?
5. Тобто сам факт того, що якісь ефемерні 6 інтеграторів (хоча по факту я пам'ятаю тільки Святослава, Легезу та Андрія, при чому Святослав та Андрій із однієї компанії) - це достатній аргумент звинувачувати клієнта в неадекватності без розбору безпосередньо кейсів і причин? ) Вам вистачить слів підсудного про те, що він не вбивав, і Ви б не брали до відома докази у справі? Це прикольно, і знову ж таки - геніально ) Чи по-вашому, існують програмери, які з радістю повторно витратять свій час і визнають помилку у налаштуваннях, а не будуть, наприклад, грубити клієнтові? Риторичне питання
6. Читайте пункт 4
7. Я не знаю, що таке дайнемікс я для чого ви його згадали, я конкретно про Windows звичайний відповідав.
8. Але цікаво влізти туди, де Ви, по суті, ніхто за вашими ж словами. Хм, знову нічого не зрозуміло, але дуже цікаво
9. Цікаво, чому після першого відгуку з нами зв'язалася менеджер клієнтський, ми поговорили, нам було запропоновано в якості вибачень кілька годин і ми поновили співпрацю, а потім оплатили кілька десятків чи під сотню годин робіт компнаії, якщо ми такі погані і неадекватні? Мені здається, що вам явно не бути суддею, бо це дуже погано завершиться, у вас повністю відсутня логіка та послідовність...
Не дочекавшись спілкування? Ми залишили відгук і в гугл і а форусі тільки ПІСЛЯ того, як нас ігнорували і ніхто не зв'язувався. Відгук також мав побудити когось з клієнтського напрямку зв'язатися, адже відгук може редагуватися та видалятися. Але замість цього компанія вирішила просто безглуздо відповісти на нього у гугл і не пробувати навіть виршити питання.
21.09.2024, 11:31

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар