1b.app
Скопійоване посилання -
Добридень!
Підкажіть, чи є можливість у Боксі створити подію імейл. Тобто, імейл відправляється з іншої системи, а в Бокс потрібно його просто відобразити прив'язавши до одержувача.
На даний момент бачу тільки можливість відобразити у вигляді коменту до процесу суцільним тестом, але хотілося б створювати реальну подію, щоб потрапляло до KPI, звітів і т.д., можливо, є ще варіанти?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

у методі /api/orders/update/ не бачу можливості додати комент, тільки записати в опис процесу, але не створити комент. Коментарі бачу, що можна одержати, але як створити?
28.10.2020, 09:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Привіт. Подія безпосередньо створювати зараз через апі не можна. Можна лише надсилати email з боксу через метод /api/send-email/json/. Після відправки email буде створено відповідну подію. Якщо вас цікавить чисто api створення події, я можу оцінити таке доопрацювання.
28.10.2020, 11:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Привіт. Подія безпосередньо створювати зараз через апі не можна. Можна лише надсилати email з боксу через метод /api/send-email/json/. Після відправки email буде створено відповідну подію. Якщо вас цікавить чисто api створення події, я можу оцінити таке доопрацювання.

Оцініть плз. За параметрами потрібно все що і в методі /api/send-email/json/ плюс додати файл
28.10.2020, 13:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Займе 4г. Додатково там можна буде передавати тип події: Дзвінок/лист та тд та масив із файлами. Вам буде зручніше надсилати посилання на файли або фізично файл як у методі /api/file/add/?
28.10.2020, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
/api/file/add/

ОГО, вперше бачу цей метод. Де подивитись документацію?
28.10.2020, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

її по-ходу немає, вибачте(
якщо коротенько, там потрібно надіслати змінну file зі структурою:
tmp_name
name
type
ніби він прийшов після збереження форми з типом файлу
28.10.2020, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Займе 4г. Додатково там можна буде передавати тип події: Дзвінок/лист та тд та масив із файлами. Вам буде зручніше надсилати посилання на файли або фізично файл як у методі /api/file/add/?

Круто, уточнюю у клієнта. Дмитре, ще згаяла зв'язку з процесом, чи можна цю подію відобразити як комент у процесі, якщо, наприклад, додати параметр orderid\ordercode?
28.10.2020, 13:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
її по-ходу немає, вибачте(
якщо коротенько, там потрібно надіслати змінну file зі структурою:
tmp_name
name
type
ніби він прийшов після збереження форми з типом файлу

Уточнюю у клієнта, як зручніше
28.10.2020, 13:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ірина писав/ла:
Дмитре, ще згаяла зв'язку з процесом, чи можна цю подію відобразити як комент у процесі, якщо, наприклад, додати параметр orderid\ordercode?

Дмитре, ще з цього дайте відповідь, плз. Дякую
28.10.2020, 14:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ірина писав/ла:

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Займе 4г. Додатково там можна буде передавати тип події: Дзвінок/лист та тд та масив із файлами. Вам буде зручніше надсилати посилання на файли або фізично файл як у методі /api/file/add/?

Круто, уточнюю у клієнта. Дмитре, ще згаяла зв'язку з процесом, чи можна цю подію відобразити як комент у процесі, якщо, наприклад, додати параметр orderid\ordercode?

Так звичайно. Можна передавати orderid – id процесу, до якого потрібно прикріпити подію. Воно додасться до коментарів до цього процесу. Займе +1год
28.10.2020, 14:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитро, дякую, запускаю в роботу через завдання через Бокс
30.10.2020, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо хочете робити безпосередньо без посередників у вигляді суппорта або ще когось, то я можу виставити вам рахунок і доробку буде зроблено протягом декількох робочих днів після оплати.
30.10.2020, 13:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Якщо хочете робити безпосередньо без посередників у вигляді суппорта або ще когось, то я можу виставити вам рахунок і доробку буде зроблено протягом декількох робочих днів після оплати.

Дмитре, я б з радістю, тільки я інтегратор і не можу світити тут клієнта.
Якщо можливо після оцінки тут - далі все, наприклад, через імейл, то я лише за!
30.10.2020, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну ми на будь-який вказаний email (наприклад ваш ishatosХХХ@gmail.com) можемо виставити рахунок, ви передасте клієнту - він сплатить. А далі й обговорювати особливо нема чого, я просто в цю ж тему з виконання завдання вам напишу як працює або скину посилання на документацію.
30.10.2020, 15:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Ну ми на будь-який вказаний email (наприклад ваш ishatosХХХ@gmail.com) можемо виставити рахунок, ви передасте клієнту - він сплатить. А далі й обговорювати особливо нема чого, я просто в цю ж тему з виконання завдання вам напишу як працює або скину посилання на документацію.

Дмитро, підходить, тільки цей клієнт оплачує зазвичай наперед, тому у нього завжди є передоплачений годинник (зараз у нього в оплаті новий рахунок на 20 годин) який покриє і це доопрацювання. У них якось можна? Чи так не працює?
30.10.2020, 16:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар