1b.app
Скопирована ссылка -

Не работает OneBox

Доброго дня.
В зв'язку з ситуацією в країні не було вчасно оплачено хостинг, на якому знаходиться OneBox.
Було отримано повідомлення що хостинг вимкнено, але інформація зберігатиметься до кінця місяця (квітня). Оплату сервісу провели, хостинг ввімкнули, але сайт чомусь не працює.
Підкажіть, будь-ласка, в чому може бути причина?
Сайт: domovoy.kr.ua

Ответы:

Болотян Юрий Александрович SheBo
SHEBO
Именная лицензия
Доброго дня , скоріше всього хостінг не просто вимкнув а просто зробив бекап з данними і після включення хостінгу цей бекап і залишився. Відповідно розробники зможуть розвернути систему с бекапу за додаткову плату , так как це не є помилка зі сторони самого продукта OneBox.
05.04.2022, 18:42
SHEBO

Я зрозумів. Яка вартість відновлення системи з бекапу?
05.04.2022, 19:34

Болотян Юрий Александрович SheBo
SHEBO
Именная лицензия

Пилипенко Игорь Юрьевич писал/а:
Я зрозумів. Яка вартість відновлення системи з бекапу?

Від 2 годин (1 год =30$) в залежності від об'єму данних вашого бекапу
06.04.2022, 08:13
SHEBO


Пилипенко Игорь Юрьевич писал/а:
Я зрозумів. Яка вартість відновлення системи з бекапу?

Або, враховуючи, що ваш сайт розміщений на сторонньому хостингу - ви можете звернутися безпосередньо до їхньої технічної підтримки з проханням відновити сайт із резервної копії.
Якщо ж вони подібної послуги в рамках технічної підтримки не надають - тоді необхідно розгортати систему з резервної копії нашими силами, згідно з тарифами, вказаними Юрієм.
06.04.2022, 13:13


Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий