1b.app
Скопирована ссылка -

Не імпортує замовлення з Опенкарт

Одномоментно перестали імпортуватись замовлення, а от користувач дублюється постійно, довелось відключити автоматизацію на імпорт. Також при створенні ТТН Нової Пошти пише помилку.

Судячи з логів, щось не так з MySQL.

Ответы:

Хтось зможе глянути?
Швидше за все якийсь маленький баг, але робота стоїть, замовлення неможливо опрацювати.
04.04.2022, 09:43

Апдейт: вручну додати замовлення теж не вдається, після "Зберегти" сторінка оновлюється без товарів.
04.04.2022, 09:53

Робота стоїть.
04.04.2022, 12:50

одно из действий на этапах у вас выдает ошибку и заказ не создается и откатывается при этом ясное дело ТТН у НП уже не откатишь

я советую вам сделать промежуточный этап без действий которые могут выдать ошибку (к примеру действие резервировать либо подобное)

для теста отключите действие Перевірити наявність продуктів на складі на стартовом этапе и проверьте
04.04.2022, 14:18

Дякую, спробував, але на жаль не вийшло - все одно не створює новий процес, навіть якщо просто вручну додаю.
04.04.2022, 15:00


К Антон Юрійович писал/а:
Дякую, спробував, але на жаль не вийшло - все одно не створює новий процес, навіть якщо просто вручну додаю.

выключите все действия на стартовом этапе и проверьте
04.04.2022, 15:49

Так і зробив: новий пустий етап в бізнес-процесах, встановив його як "стартовий", зберіг.
Пробую додати замовлення, натискаю "зберегти" - сторінка перезавантажується з пустими полями і тим самим клієнтом.
04.04.2022, 16:04


К Антон Юрійович писал/а:
Так і зробив: новий пустий етап в бізнес-процесах, встановив його як "стартовий", зберіг.
Пробую додати замовлення, натискаю "зберегти" - сторінка перезавантажується з пустими полями і тим самим клієнтом.

я зашел и у меня получилось

попробуйте еще раз либо дайте скрин какая у вас ошибка
04.04.2022, 18:00

Наприклад, пробую додати замовлення вручну (скрін 1).
Натискаю "Зберегти", сторінка перезавантажилась і отримую все заново (скрін 2).

У списку замовлень пусто.
04.04.2022, 18:47

Додати новий контакт теж не можу: після"Зберегти" нічого не відбувається.
05.04.2022, 12:15

Ярина
Именная лицензия
Включили опцію "створення процесу без попередньої сторінки", видає помилку 500
05.04.2022, 13:45

В общем я разобрался что у вас произошло

видимо настройками вы загнали в бесконечное создание процессов и откат их обратно до последних значений целого числа

попробую полечить но это будет платно у вас ктото очень сильно накосячил в настройках БП
05.04.2022, 16:39

пробуйте сейчас
05.04.2022, 16:43

Я сам робив і останнім часом не вносив змін. Але про створення процесів дивно чути, там максимум - запис числа у пару додаткових полів.
Про які налаштування йде мова? На майбутнє не завадить знати.
Якщо зручно - скидайте дані для оплатит на пошту.
05.04.2022, 16:49

Замовлення створюються, поки що все ок, як здається, перевіряю все.
Дякую!
05.04.2022, 16:58

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий