1b.app
Скопирована ссылка -

Очікуваний прихід

Є таблиця, в якій відображається очікуваний прихід товару на склад. Реалізовано це через вихідні бізнес процеси.
/admin/shop/report/expected/products/

Як передбачалось виводити в цей "звіт" інформацію по товарах, які не прив'язані до замовлень клієнтів?Бо у будь-якої компанії - це половина усіх закупок. Не думаю, що такий функціонал не передбачений.

Наприклад, клієнт, хоче покращити асортимент товарів у себе і закуповує товарів, яких у нього ще не було на складі (очевидно, замовлень теж немає по них).
Або ж формує замовленню постачальнику і бачить, що є можливість замовити товар А, який уже скоро закінчиться або закінчився місяць тому.

Ответы:


Корець Валентин

Клиент писал/а:
Наприклад, клієнт, хоче покращити асортимент товарів у себе і закуповує товарів, яких у нього ще не було на складі (очевидно, замовлень теж немає по них).
Або ж формує замовленню постачальнику і бачить, що є можливість замовити товар А, який уже скоро закінчиться або закінчився місяць тому.

https://orc-test.kiev.ua/admin/shop/storage/report/reserve/ минимальный резерв вам не подойдёт?
Вы можете добавить, как вы говорите, товары которые вам нужны - а после действием по ним сформировать автоматически процессы на закупку у поставщика.
22.01.2021, 18:15

Ну це ж буде новий заказ постачальнику формуватись?
А з ним, відповіно, дублювання усієї автоматизації, що не потрібно.

На практиці ж інакше завжди. Формується величезне замовлення постачальнику, наприклад, на 600 позицій, частина товару туди потрапляє від замовлень клієнту, частина додається вручну (без прив'язки до замовлення клієнта), потім усе друкується, відправляється на пошту постачальнику. Потрібно, щоб це все зберігалось.
Я питаю, через ось це доопрацювання:
https://crm-onebox.com/ru/support/stock/5777-zrobiti-doopratsyuvannya/

Нам потрібно бачити очікуваний прихід в таблиці. Функціонал в боксі, ніби, є по цьому. Але працює він дуже дивно.
22.01.2021, 19:20


Корець Валентин писал/а:
Ну це ж буде новий заказ постачальнику формуватись?
А з ним, відповіно, дублювання усієї автоматизації, що не потрібно.

На практиці ж інакше завжди. Формується величезне замовлення постачальнику, наприклад, на 600 позицій, частина товару туди потрапляє від замовлень клієнту, частина додається вручну (без прив'язки до замовлення клієнта), потім усе друкується, відправляється на пошту постачальнику. Потрібно, щоб це все зберігалось.

Ну тут уже я не знаю как вы работаете - по этому предлагаю более очевидные варианты для меня.
А по заказам клиентов вы заказы у поставщика делаете так же с какой-то периодичностью (к примеру целый день по заказам клиентов набиваются заказы поставщикам, а потом вечером заказываете) ?
Если да - то возможно вам нужно чтобы автоматизация по мин.резервам срабатывала в какое-то время и вместо создания новых заказов своих - искала существующие по поставщикам (на стартовых этапах) ?


Корець Валентин писал/а:
Я питаю, через ось це доопрацювання:
https://crm-onebox.com/ru/support/stock/5777-zrobiti-doopratsyuvannya/

Нам потрібно бачити очікуваний прихід в таблиці. Функціонал в боксі, ніби, є по цьому. Але працює він дуже дивно.

Я рекомендую вам соответствующие доработки обсуждать в соответствующих темах.
25.01.2021, 14:24

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий