1b.app
Скопирована ссылка -

Не відображає кнопки копіювання файла

В попередній версії OneBox ми робили допрацювання.
У блоці "Файл" (Вложенные файлы) була можливість копіювати картинку, яку ми перетяговали в процес. Для того щоб в подальшому вставити як візуал до товару.
В OneBox Os не має такої кнопки.

Ответы:

Добрый день, не все доработки из mvp автоматически переносятся в os. Можно перенести вручную, займет около часа
12.05.2022, 12:28


anonymous hamster

OneBox production писал/а:
Добрый день, не все доработки из mvp автоматически переносятся в os. Можно перенести вручную, займет около часа

Негативно ставлюсь до такої ситуації.
Тому що оплатив вже це допрацювання, а при переході на нову ОС потрібно повторно оплачувати.
Таким чином я не можу бути впевненний, що при інвестуванні в нові допрацювання, мені не прийдеться оплачувати їх знов, тому що ВанБокс внесе ще якісь зміни.
Я готовий інвестувати тільки якщо цей процес покращується, і оптимізує процеси в моїй компанії.
Виходить ВанБокс поставив клієнтів перед вибором:
- Або залишаєтесь на старій системі, яку не підтримуємо і ваші проблеми що там не буде працювати
- Або переходьте на нову, платіть повторно за саму систему і за допрацювання за які вже платили
20.07.2022, 11:37

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий