1b.app
Скопирована ссылка -

Як скористатися всіма можливостями потужної операційної системи OneBox та не витрачати зайві кошти

Друзі доброго дня Здрастуйте
Ми з України ????????!

Як часто ви стикаєтесь з непорозумінням у підходах до розв'язання проблем, які виникають?

Коли ви приходите, як замовники, то з вашої сторони приблизно така картина:
1. У вас є налаштований бізнес-процес і вас влаштовує, як він працює, але періодично процес видає помилки.
2. Ви не маєте бажання й часу розбиратися, як все у вас влаштовано і готові за цю роботу оплачувати спеціалісту.
3. Оскільки зараз йде війна, складно з грошима й тому ви не можете оплачувати за роботу стільки, скільки вона насправді коштує.
4. Ви стикнулися з необхідністю, що вам потрібно виправляти помилки, які час від часу виникають, а також періодично щось доопрацьовувати, щоб покращити процес.
5. Ви не бажаєте витрачати власний час на тестування й роз'яснення, коли це справді необхідно, бо вас це надто обтяжує, особливо коли необхідно ставити конкретні й зрозумілі задачі в системі, а коли виконавцю щось незрозуміло, то незгодні надати додаткові пояснення, щоб поліпшити розуміння проблеми, щоб з'явилася можливість виправити цю проблему якнайскоріше.

Що найчастіше я пропоную зі своєї сторони, як майбутній виконавець:
1. Щоб виправити помилки й допомогти вам, мені необхідно розібратися у ваших процесах
2. Щоб розібратися у всьому й навести лад, мені потрібен зворотний зв'язок від вас.
3. Щоб зменшити фінансове навантаження на вас, мені необхідно реалізувати відповідні рішення, які суттєво покращать ваш процес й можуть суттєво полегшити керування ним.
4. Я отримую від вас гроші, які потім інвестую, наприклад нещодавно я купив за них ліцензійне ПО (https://brain.com.ua/ukr/Programna_produkciya_Microsoft_Windows_10_Professional_...
5. Ви можете отримати корисні доробки від мене, але при цьому є дуже прості й прийнятні правила.

Ось що скажу вам:
1. Я можу вам допомогти і запропонувати варіант, як це зроблю.
2. Вам необхідно витратити час на тестування, але витрачати гроші поступово, коли я виконаю роботи за етапами, на які ми розділимо проєкт, коли він складний й обов'язково разом протестуємо після кожного етапу.
3. Ви отримаєте від мене детальний опис вашого процесу, й можливість звернутися до будь-якого спеціаліста, що зможе без вашої допомоги у ньому розібратися й розв'язувати ваші додаткові задачі.
4. На період і після налаштування й тестування у вас залишається старий процес, яким за бажанням зможете продовжити користуватися, або відмовитися від нього, тому що оновлене рішення буде кращим й стабільнішим у роботі.
5. Тепер зробіть власний вибір, щоб потім не жалкувати, що відмовилися від моєї пропозиції.

Я розумію, що зараз ви втрачаєте реальну можливість суттєво спростити та покращити процеси на підприємстві, а можете отримати набагато краще керовані з точки зору процесного підходу.

Зараз моя пропозиція в тому, щоб якнайкраще допомогти вам.
Чекайте пропозицію від потужного вендора OneBox.
Вячеслав Легеза

Ответы:

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий