1b.app
Скопирована ссылка -

Баг отображения блока интерфейса Последние события клиента

На примере процесса https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/zakaz-klienta/2985591/edit/ событий нету , но при этом в карочке клиента видим , то есть события есть. В настройках блока - показывать все типы
Просьба поправить

Ответы:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
Оставьте сообщение в этой теме и вам откроются контакты пользователя
Ірина вітання
у вас на першому скріні блок останніх бізнес-процесів, а в карті контакту - останні події (листи, смс, повідомлення з чатів)
змініть блок і все показуватиме.
*також для оптимізації інтерфейсу рекомендуємо такі блоки виносити в окремі вкладки, наприклад Історія.
21.09.2022, 10:46

Випадково заскрінила не той блок, ось коректний скрін
Чекаю відповідь від розробників

PS щодо інтерфейсу - блок на першій сторінці, бо він потрібен чаме тут, а не на додатковій вкладці, для переходу в яку потрібен час
21.09.2022, 15:36

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
перевірив на OS - блоки в контакті і процесі відображаються ідентично.
1) перевірте чи в блоці відображаєте всі події https://take.ms/mn1Jk
2) можете перевірити, чи достатньо прав для перегляду блоку, адміністратор бачить?
21.09.2022, 15:42

Я ж вказала, що чекаю інфо від розробника. Я адміністратор, і як видно на скріні - я не бачу. В задачі видно скрін налаштувань блоку - де виведено всі типи подій
21.09.2022, 16:41

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
Оставьте сообщение в этой теме и вам откроются контакты пользователя
на вашому останньому скріні видно, що SMS відобразились, немає лише Viber повідомлень.
я ще раз перевірив на своїй ОS - в мене відображає всі типи повідомлень.
То ж чекайте хай розробник гляне, але з досвіду - 99% що питання налаштувань. Спробуйте вивести цей блок десь в чистому процесі, наприклад Задача і не ставити галочок і обмежень на 10 процесів.
22.09.2022, 08:45


Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий