1b.app
Скопирована ссылка -

Форум пользователей OneBox

Воспользуйтесь форумом пользователей OneBox, чтобы получить ответ на любой ваш вопрос. Более 200 сотрудников и партнеров ежедневно отвечают на вопросы внутри сообщества OneBox

Категории
Категория
1 ответ
2015929057 - Додано функціонал в дію "PromUA / Імпорт замовлень до OneBox"
Для дії "PromUA / Імпорт замовлень до OneBox" реалізовано автоматичне заповнення Типу відправки по НП у замовленнях, які імпортуюстья у O...
1 ответ
2015929720 - Назва поля в універсальному блоці
Додано, щоб при заповненні поля в уніврсальному блоці контакту відображалась його назва.
1 ответ
2015929267 - Додано заборону на копіювання залишків по складу
Додано налаштування "При перегляді залишків продуктів на головній сторінці заборонити виділяти та копіювати більше одного осередку"
1 ответ
2015929168 - Додано налаштування в блок продуктів ЛК
В блок "Продукти" кабінету клієнта додано налаштування "При натисканні на кнопку "У кошик" сворювати процесс та переводити...
1 ответ
2015929378 - Створено нову дію "Очистити дані про віддалені платежі"
У додаток "Очистка даних" додано дію "Очистити дані про віддалені платежі", спрацьовує щодня.
0 ответов
2015929205 - Додано змінні в дію "Інтеграція продуктів XML (Експорт)"
Для дії "Інтеграція продуктів XML (Експорт)" додані змінні: [cdate] - поточна дата; [cdatetime] - поточна дата та час.
14 ответов
09.07.2022, 17:14
Как удалить почту с интеграции
Здравствуйте. Почему то в разделе Почта появилась моя личная почта и на нее приходят уведомления с моего бокса (ранее не приходили). Удалить я ее н...
2 ответа
CEO, owwa.com.ua
09.07.2022, 17:00
Повернути калькуляцію для виділених бізнес процесів
Доброго дня, прохання повернути калькуляцію для поля "Сумма" в виділенних бізнес процессах, наразі рахується "Оплачено", а сумм...
4 ответа
Доработка добавить name_ua в действие Экспорт в фортмате XML (Rozetka)
В действие Экспорт в фортмате XML (Rozetka) добавить ячейку "Название товара UA" Уже делали такое тут https://1b.app/ru/forum/online-s...
6 ответов
09.07.2022, 12:16
Як видалити бокси, якими не користуєшся?
Є декілька боксів, якими давно не користуємося, вони в статусі "видалений", але в мене а кабенеті всеодно відображаються і колять в око. ...