1b.app
Скопійоване посилання -

CRM для студії йоги

Ми компанія OneBox Corp допоможемо вам у впровадженні системи OneBox. Наше завдання – забезпечити для вас максимально ефективне рішення, яке дозволить вам керувати вашим бізнесом, не відволікаючись на вирішення вторинних завдань. Налаштуємо на базі OneBox наступний функціонал для йога студії:
1. Бізнес-процес (далі БП) продажів.
Коректно налаштований БП у зв'язці зі Складським обліком в одній системі дасть Вам перевагу щодо контролю та обробки замовлень. Ви зможете бачити на якому етапі те чи інше замовлення, створювати нагадування, робити нотатки і OneBox нагадуватиме вам про важливі моменти.
2. Основу контактів.
Сегментувати базу контактів груп, налаштувати відображення картки контакту. Це дасть можливість робити масові розсилки групам контактів, щоб повідомити ваших клієнтів про бонуси, знижки або акції. Також буде видно історію минулих звернень.
3. Інтеграція з хмарною телефонією
При інтеграції з телефонією, OneBox буде розподіляти дзвінки клієнтів за їхніми менеджерами, показувати, хто вам дзвонить у віконці, що спливає, інтерфейс якого налаштовується, також можна створювати контакту або процес прямо з віконця дзвінка, це прискорить обробку вхідного звернення.
4. Інтеграції з месенджерами та соц. мережами для комунікації з клієнтом усередині CRM
- Налаштуємо інтеграцію з Instagram
- Налаштуємо інтеграцію з Instagram Direct
- налаштуємо інтеграцію з Viber
- налаштуємо інтеграцію з Telegram
- налаштуємо синхронізацію з Facebook для отримання повідомлень та відповіді на них із системи, перетворювати листування на замовлення.
5. Пошта та розсилки
Збирайте вашу пошту до контактних карток. Робіть розсилки, серії листів, тригерні листи за вашими базами та вибірками.
6. Робоче вікно співробітника
Зручний календар, де буде видно всі завдання, заплановані на цей проміжок часу, що дозволить більш ефективно виконувати всі дії.
7. Блок "Мобільний додаток" дозволить:
Мати доступ до роботи в будь-якій точці світу, де є інтернет і можна скористатися смартфоном; створювати та переглядати процеси; роботу з процесами: створення під-процесів, перегляд та додавання коментарів, працювати з контактами.
8. Навчання вас та вашого персоналу з використання настроєної системи
Із задоволенням проконсультую Вас з усіх питань щодо: функціоналу, вибору спеціаліста з налаштування, тарифного плану системи OneBox за контактами нижче:

Тимошенко Євген
Компанія OneBox CORP
Сертифікований Premium Partner OneBox

Мій особистий номер Viber, WhatsApp, Telegram - 380502990482
E-mail: e.timoshenko@oneboxcorp.com

Відповіді:

Тимошенко Евгений ВАНБОКС КОРП
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Із задоволенням проконсультую Вас з усіх питань щодо: функціоналу, вибору спеціаліста з налаштування, тарифного плану системи OneBox за контактами нижче:

Тимошенко Євген
Компанія OneBox CORP
Сертифікований Premium Partner OneBox

Мій особистий номер Viber, WhatsApp, Telegram - 380502990482
E-mail: e.timoshenko@oneboxcorp.com
19.08.2022, 12:47

Коли я відчувала, що не можу впоратись зі стресом та життєвими труднощами, мені пощастило знайти чудовий курс йоги та медитації від Юлії https://kundalini-yoga.com.ua . Кундаліні йога відкрила для мене шлях до гармонії з собою та світом, допомогла ставитися до складних ситуацій з спокоєм та врівноваженістю.
03.08.2023, 16:24

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар