1b.app
Скопійоване посилання -

Очищення боксу

Доброго дня, я годину тому просив очистити файлове сховище від товарів, ви мені написали: Очищення продуктів, пов'язаних з цим і файлів зображень займе 1 годину.
сьогодні, 16:38
Час пройшов, доступу до системи, як і раніше, немає. Потрібно було відповісти вам, щоб ви запустили очищення або треба ще почекати?
Я просто відзначив вашу відповідь як правильну і чекав годину :)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Малося на увазі доопрацювання вартістю в 1 нормо-годину
Якби Ви були користувачем платного хмарного тарифу - послуга була б надана безкоштовно
11.05.2021, 18:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Малося на увазі доопрацювання вартістю в 1 нормо-годину
Якби Ви були користувачем платного хмарного тарифу - послуга була б надана безкоштовно

А раніше мені робили безплатно. Просто очистили бокс і я знову зайшов. Зараз інтеграція знову додавала зайвих товарів, я їх хочу видалити і відключити інтеграцію взагалі.
Мені потрібно просто зробити так, щоб я зміг зайти в бокс. Далі решту я можу зробити сам.
Дякую!
11.05.2021, 18:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це ваше не перше таке звернення. І не факт, що це останнє.
Раніше вам надавали варіанти рішення - або змінити (оплатити) тариф з великим дисковим простором (і він матиме на увазі безкоштовне виконання подібних звернень), або оплачувати подібні послуги фахівців (безкоштовна демо-версія не має на увазі подібні послуги - ви можете замовити нову демо-версію)
11.05.2021, 20:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар