1b.app
Скопійоване посилання -

Створення підпроцесу за умовами часу

У клієнта налаштовано умову етапі: у процесі пишеться дата в доп. поле. Коли дата та час поточні перевищують дату запланувати більше ніж на 1 годину (60 хвилин) - створюється підзадача -
Стоїть нове завдання: Створювати Підпроцес якщо дата в дод. поле змінювалось після 19:00 (тобто після заданого часу).
Тобто, якщо користувач змінив дату вчасно (до зазначеного терміну) нічого не робимо. Якщо о 19:01 і пізніше, включаючи завтра і т.д. - Створюємо підпроцес.
Спробував різні варіанти налаштувань і не розумію як це зробити поточним функціоналом.
Так як немає критерію прив'язки до поняття після заданого конкретного часу.
Прошу підказати, як таке можна налаштувати, якщо можливо?
Чи можливо доопрацювати якусь опцію перевірки на скриншотах?
Можливо, є альтернативні варіанти?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Мені не зрозуміло твоє ТЗ.
Зараз у тебе додаткове поле вважається різниця дати поточної та дати з додаткового поля, після чого створюється процес.
А тепер яка різниця має бути? Якщо після 19.00 - так може бути аналогічно в додаткове поле дати записуй собі 19.00, і якщо різниця обчислення в хвилинах більше 1 (або 0) - створювай підпроцес?
06.04.2021, 16:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Мені не зрозуміло твоє ТЗ.
Зараз у тебе додаткове поле вважається різниця дати поточної та дати з додаткового поля, після чого створюється процес.
А тепер яка різниця має бути? Якщо після 19.00 - так може бути аналогічно в додаткове поле дати записуй собі 19.00, і якщо різниця обчислення в хвилинах більше 1 (або 0) - створювай підпроцес?

Не можу в полі дати записати 19:00, бо там менеджер пише свій час. Наприклад, записав 15:15 02.04 зателефонувати. Не подзвонив і дату не змінив (а мав). Потрібно, щоб вже умовно о 19:01 ми створили йому підзавдання.
Я не розумію як записати в поле для розрахунку дату і час 19:00, щоб це була та сама дата, яку вказує менеджер. Тоді я міг би між ними розрахувати різницю і т.д.
06.04.2021, 23:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар