1b.app
Скопійоване посилання -

Як вибрати Альфа ім'я під час надсилання СМС через "Мої події"?

Доброго дня!
Підкажіть, як під час надсилання sms через розділ "Мої події" вибрати Альфа ім'я? Може, є якісь налаштування? У вікні відправки такої можливості немає https://prnt.sc/w6k1ef
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Зараз це зробити не можна: (
За замовчуванням використовується відправник, який стоїть першим у списку налаштування конкретної інтеграції.
21.12.2020, 09:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Губко Олександр Сергійович
Співробітник писав/ла:
Зараз це зробити не можна: (
За замовчуванням використовується відправник, який стоїть першим у списку налаштування конкретної інтеграції.

Дякую за відповідь.
Можливо, є інше просте вирішення моєї проблеми? Ось її суть: нам часто дзвонять і ставлять такі запитання "Як до вас пройти?", "Скиньте вашу адресу" і т.п, і ми висилаємо смс з нашими адресами. Але в такому випадку нам доводилося створювати нову контактну особу або заходити до сервісу відправок смс.
21.12.2020, 10:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович
Клієнт писав/ла:

Губко Олександр Сергійович
Співробітник писав/ла:
Зараз це зробити не можна: (
За замовчуванням використовується відправник, який стоїть першим у списку налаштування конкретної інтеграції.

Дякую за відповідь.
Можливо, є інше просте вирішення моєї проблеми? Ось її суть: нам часто дзвонять і ставлять такі запитання "Як до вас пройти?", "Скиньте вашу адресу" і т.п, і ми висилаємо смс з нашими адресами. Але в такому випадку нам доводилося створювати нову контактну особу або заходити до сервісу відправок смс.

Зробіть БП Звернення ліда
і в ньому додайте етап, на якому станете
надсилати СМС із коротким посиланням на карту.
Варіанти роботи такі:
1. Увійшло звернення автоматично або створили ручками
2. Тобто у вас вже є контактна картка
3. Переходьте на етап, відправляєте
Як такий варіант?
21.12.2020, 11:12
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Легеза В'ячеслав Валеріанович
ФОП Легеза В'ячеслав Валеріанович написав:

Юрченко Роман Сергійович
Клієнт писав/ла:

Губко Олександр Сергійович
Співробітник писав/ла:
Зараз це зробити не можна: (
За замовчуванням використовується відправник, який стоїть першим у списку налаштування конкретної інтеграції.

Дякую за відповідь.
Можливо, є інше просте вирішення моєї проблеми? Ось її суть: нам часто дзвонять і ставлять такі запитання "Як до вас пройти?", "Скиньте вашу адресу" і т.п, і ми висилаємо смс з нашими адресами. Але в такому випадку нам доводилося створювати нову контактну особу або заходити до сервісу відправок смс.

Зробіть БП Звернення ліда
і в ньому додайте етап, на якому станете
надсилати СМС із коротким посиланням на карту.
Варіанти роботи такі:
1. Увійшло звернення автоматично або створили ручками
2. Тобто у вас вже є контактна картка
3. Переходьте на етап, відправляєте
Як такий варіант?

Спасибі за пораду. Спробую.
21.12.2020, 11:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар