1b.app
Скопійоване посилання -

Перезавантажити кроні

Відповіді:


Добрий день. Вони самостійні хлопці, піднімуться самі через кілька годин, якщо ви їх якимось чином убили.
22.07.2022, 17:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А можна їх якось підштовхнути?)
Просто на них зав'язано дуже багато всього, робота трохи стоїть(
22.07.2022, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

хвилинний крон, наскільки я бачу, працював і працював уже кілька годин. Швидше за все в якомусь із замовлень щось зациклили. Ви змінювали якісь налаштування БП, процедури і т.д. перед тим як завис крон?
22.07.2022, 19:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
хвилинний крон, наскільки я бачу, працював і працював уже кілька годин. Швидше за все в якомусь із замовлень щось зациклили. Ви змінювали якісь налаштування БП, процедури і т.д. перед тим як завис крон?

так, там запустилася автоматизація на одному з процесів у кілька тисяч.
І саме це спричинило, що всі інші механізми зупинилися
Але, якщо його зупинити - нічого страшного не станеться.
22.07.2022, 19:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ймовірно, вам потрібно відключити цю автоматизацію, оскільки вона зациклює дії. Швидше якісь процедури по оновленню викликають самі себе і так по коло, зупинити я це не можу, тільки якщо переписати дії, що цикляться
22.07.2022, 20:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я поставивши дію
"Змінити бізнес-процес та етап залежно від значень полів" і там було багато процесів – після того зависли кроні.
https://crm.mebelok.com/admin/shop/workflowstatus/419/action/new/
Дію вимкнувши, але кроні ще працюють, їх можна перезапустити?
І як бути з цією дією? вона таки потрібна
Там є налаштування "Обробляти N процесів за 1 запуск у фоні", але не зрозуміло як працює і скільки процесів треба писати.
22.07.2022, 20:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ні, не воно - все-одно щось по колу робить крон. Я можу завтра вранці проаналізувати та сказати що де і як треба змінити щоб працювало або поправити дію щоб не циклилося, це буде коштувати приблизно 30$ на годину, якщо вас влаштує я займусь і потім за підсумками виставлю рахунок.
22.07.2022, 22:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, гляньте, будь ласка
22.07.2022, 23:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар