1b.app
Скопійоване посилання -

Засор у стрічці коментарів

➡ СИТУАЦІЯ: Чекаємо на оплату від клієнта, також чекаємо надходження товару на замовлення.
На етапі в дії "Резервувати вміст процесу на складі" варто налаштування Запускати раз на N хвилин, щоб якщо звільнився товар, він був відразу зарезервований і ми змогли надіслати замовлення швидше.
Після резервування товару у стрічці пишеться повідомлення. АЛЕ! Воно продовжує писатися далі, поки ми на цьому етапі, щоразу при спрацьовуванні цієї дії та засмічується стрічку коментарів!
http://joxi.ru/KAg5e35IXo1z6m
http://joxi.ru/12MgE0gs0vpV9r
http://joxi.ru/MAjdQXdixzn6qm
Тільки уявіть, якщо перевірка коштує навіть кожні 20 хв, то це 72 повідомлення за добу! У стрічці дуже незручно шукати інші коментарі.
Навіщо продовжувати писати повідомлення у стрічці, якщо товар вже був зарезервований кілька годин/днів тому?! Дія зарезервувати спрацювала 1 раз, товар уже зарезервований! Не слід писати про це після кожної перевірки!
Це хибна інформація! Товар уже було зарезервовано. Він може резервува
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

добрий день
задача прийнята в роботу я напишу про її виконання
04.09.2020, 08:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор Адміністратор написав:
Доброго дня завдання прийняте в роботу я напишу про його виконання

Чудова новина!
04.09.2020, 11:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи можна такі "автосповіщення" перенести на окрему вкладку? Тоді їх кількість не бентежила. Або додати режим "підміни" старого повідомлення на нове з новою міткою часу.
Очевидно, що ці повідомлення просто механізм привернення уваги до процесу замість поштового спаму.
04.09.2020, 14:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Родіон - ваше завдання виконано
07.09.2020, 12:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор Адміністратор написав:
Родіон - ваше завдання виконано

супер спасибі
07.09.2020, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Є підозра, що тепер ми не можемо підтвердити замовлення через це
[2020-09-07 13:49:38]
host: one-box.shine-bright.com.ua
url: /ajax/admin/chat/get/order/
contentID: shop-admin-notification-chart-order-block
point: /shop.starter.php
data: Array
(
[type] => 1
[message] => Неправильний Error: Call to a member function setSessionid() on boolean in /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/modules/storage/contents/admin/block-action/storage...
Stack trace:
#0 /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/api/system/Action_Status_OrderStatusUpdateAfter.cla... storage_order_status_action_block_reserve_auto->processStatus(Object(Shop_Event_Order))
#1 /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/packages/Events/Events_Event.class.php(95): Action_Status_OrderStatusUpdateAfter->notify(Object(Shop_Event_Order))
#2 /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/api/services/OrderService.class.php(5213): Events_Event->notify()
#3 /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/contents/shop/admin/chat/ajax/admin_chat_order.php(... OrderService->updateOrderStatus(Object(User), Object(ShopOrder), '45', true )
#4 /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/packages/Engine/Engine_ContentDriver.class.php(265)... admin_chat_order->process()
#5 /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/packages/Engine/Engine_ContentDriver.c
[file] => /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/modules/storage/contents/admin/block-action/storage...
[line] => 434
)
07.09.2020, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
Клієнт писав/ла:
Є підозра, що тепер ми не можемо підтвердити замовлення через це[2020-09-07 13:49:38] /contentID: shop-admin-notification-chart-order-blockpoint: /shop.starter.phpdata: Array([type] => 1[message] => Uncaught Error: Call to a member function setSessionid() on boolean in / var/www/oneboxshinebrig/web1/web/modules/storage/contents/admin/block-action/storage... trace:#0 /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/api/system/Action_Status_OrderStatusUpdateAfter.cla... .. storage_order_status_action_block_reserve_auto->processStatus(Object(Shop_Event_Order))#1 /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/packages/Events/Events_Event.class.php(95): Action_Status_OrderStatusUpdateAf /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/api/services/OrderService.class.php(5213): Events_Event->notify()#3 /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/contents/shop/admin/chat /ajax/admin_chat_order.php(... OrderService->updateOrderStatus(Objec t(User), Object(ShopOrder), '45', true)#4 /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/packages/Engine/Engine_ContentDriver.class.php(265)... admin_chat_order->process() #5 /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/packages/Engine/Engine_ContentDriver.c[file] => /var/www/oneboxshinebrig/web1/web/modules/storage/contents/admin/block-action/storage... ..[line] => 434)

не думаю, що пов'язано, але цю проблему теж вирішив
07.09.2020, 14:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у чому була проблема? Вона з'явилася буквально годину тому
07.09.2020, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
Клієнт писав/ла:
у чому була проблема? Вона з'явилася буквально годину тому

помилка сесій на сервері
я поправив у коді щоб сесію перевіряло якщо її немає, то не використовувати взагалі.
07.09.2020, 14:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а через що така помилка може виникнути?
Хочу зрозуміти корінь проблеми, щоб її більше не було
07.09.2020, 14:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
Клієнт писав/ла:
а через що така помилка може виникнути? Хочу зрозуміти корінь проблеми, щоб її більше не було

потрібно аналізувати ваш сервер і після цього я зможу сказати точно чи усунути таке.
За часом це займе у мене 2 години, якщо потрібно я зроблю це.
07.09.2020, 14:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи можливо тоді поєднати це з налаштуванням сервера?
Максимально налаштувати його для наших кронів та тп? Скільки це буде коштувати?
07.09.2020, 14:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
Клієнт писав/ла:
Чи можливо тоді поєднати це з налаштуванням сервера?Максимально налаштувати його для наших кронів і тп? Скільки це буде коштувати?

порядку 4год тоді
07.09.2020, 14:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не спрацьовує Зберегти з першого натискання http://joxi.ru/GrqlZNlCG40MPA
https://one-box.shine-bright.com.ua/admin/customorder/order/152651/edit/
07.09.2020, 18:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
Клієнт писав/ла:
Не спрацьовує Зберегти з першого натискання http://joxi.ru/GrqlZNlCG40MPAhttps://one-box.shine-bright.com.ua/admin/customord...

Родіоне, я не думаю що це гарна витівка додавати нові питання в одному завданні.
Якщо у вас якась проблема не пов'язана з цією – ставте новий тикет.
08.09.2020, 08:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це не нове питання, це продовження проблеми зі збереженням, що я описував вище. Тієї помилки немає, але тепер кнопку Зберегти (за цим процесом) потрібно натискати 2 рази
08.09.2020, 10:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар