1b.app
Скопійоване посилання -

Кілька питань стосовно OneBox ID

Доброго дня!
Клієнт перейшов на OS минулого тижня і після початку роботи OneBox ID виникли труднощі. Допоможіть, будь ласка, детальніше розібратись, яка логіка роботи цього функціоналу.
1. У клієнта є 7 ключів, одночасно працюють до 7 менеджерів, є інтеграція з Промом і Хорошопом. Також працює інтегратор. За якою логікою викидає користувачів, коли ліцензій не вистачає? Хто має пріоритет?
2. Якщо працюють 2 інтеграції через API (Хорошоп і Пром), вони використовують один доступ по черзі чи як? Чи можна, щоб для цього використовувався доступ одного з працівників?
3. Якщо викинути когось із боксу, за який час пускає наступного користувача?
4. Якщо логінитися з різних пристроїв, то це займає більше, ніж одну ліцензію?
5. У випадку інтегратора, чи можна "переносити" свій ключ на різні бокси? Якщо так, то як часто це можна робити?

Відповіді:

Добрый день.
1. Приоритет у того кто первый зашел.
2. API v1 и API v2 бокса использует лицензии. Напрямую доступа нет, но любому сотруднику можно сгенерить апи ключ и использовать его для работы апи. По поводу хорошоп и пром вы уверены что они используют апи бокса? Насколько я знаю мы используем апи прома и хорошопа, на это лицензии не требуются.
3. В следующую секунду
4. Одна лицензия, можно заходить с несколько устройств одновременно
5. Не понял вопроса.
29.06.2022, 16:49

Ярина
Іменна ліцензія
1. хто перший зайшов, того першим викидає, чи як? сьогодні був випадок, що менеджерів викинуло, а інтегратора не викинуло, хоча остання його активність була ще вчора.
2. не була впевнена. це чудово.
5. у чаті партнерів Максим Мірошниченко писав, що інтегратор може мати свій ключ, який може забрати після закінчення інтеграції. чи тут не про це?
29.06.2022, 18:31

1. Система сама по себе не разлогинивает юзеров. Возможно у кого то из пользователей стоят настройки, которые выбрасывают из системы через Х минут неактивности
5. К сожалению не могу подсказать вам по этому вопросу, попробуйте задать его в чате в котором получили информацию.
29.06.2022, 19:04

Ярина
Почему клиент жалуется что вы не можете решить вопрос с авторизацией сотрудников , их выкидывает а вы не видите очевидных причин?

у 5ти сотрудников стоит настройка выкидывать через 60 минут неактивности
так же у 4х сотрудников не стоит галочка динамический IP адрес, а их провайдер судя по истории изменений меняет каждые 20-30 минут IP адрес и сотрудника выкидывает ...

Вы должны решать такие вопросы за пару минут, а не доводить до конфликта с клиентом что он сомневается в стабильности софта по причине того что интегратор не может настроить авторизацию
29.06.2022, 19:47

Ярина
Іменна ліцензія
Ігоре, цих проблем не було, поки вони працювали на MVP, тому не думаю, що питання у роботі провайдера. але попрошу клієнта вияснити це.
у мене останні кілька днів теж були проблеми з логуванням, і досі є деякі моменти.
думаю, в цьому випадку вирішення проблеми ускладнико те, що інтегратори не розуміють, які зміни надходять і який функціонал це може зачепити. доводиться виясняти на живих проектах і з нервами клієнтів. звичайно, форум - це чудове місце для відкритого спілкування, але мені бракує грунтовнішої підготовки до таких великих змін, як запуск OneBox ID.
проте розумію, що компанія динамічно розвивається, при чому в багатьох напрямках, тому на комунікацію, можливо, не залишається достатньо часу.
29.06.2022, 21:15

Ярина
Іменна ліцензія
стосовно п.1 розібрались, дуже дякую за відповіді
30.06.2022, 12:02

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар