1b.app
Скопійоване посилання -

Неможливо відновити пароль користувача для is.crm-onebox.com

Добридень!
Допоможіть, будь ласка, відновити доступ до is.crm-onebox.com
Необхідно було змінити пароль, зробив це через програму "Користувачі та співробітники" всередині боксу.
Тепер не вдається авторизуватися за новим паролем.
Старий пароль також перестав працювати.
Пробую відновити пароль:
Новий пароль надходить на пошту і в повідомленні, але він не підходить (Неправильна комбінація логіна та пароля.)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

напишіть будь ласка на пошту a.chizhik@crm-onebox.com логін від вашого облікового запису
14.06.2022, 11:52
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Надіслав логін на пошту
14.06.2022, 14:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

нові доступи надіслано Вам на пошту
14.06.2022, 14:25
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Отримав, але не можу авторизуватися із цими даними.
Перевірте, чи у себе, будь ласка, чи працює цей логін і пароль?
14.06.2022, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Щось незрозуміле відбувається з моїм боксом.
Пробував авторизуватися з логіном та паролем, які мені надіслали, у різних браузерах - скрізь помилка "Неправильна комбінація логіна та пароля."
Вирішив спробувати зайти через додатки на андроїді, то взагалі не сприймає url мого боксу (скриншоти додаю).
14.06.2022, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

відповідь на доступ поштою -
14.06.2022, 19:14
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
відповідь на доступ поштою -

Дякую. Питання вирішено.
15.06.2022, 15:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар