1b.app
Скопійоване посилання -

Зробити вивантаження ролей та прав доступу по ролях при копіюванні боксів

Зараз:
- створилася роль;
- але права доступів до неї не скопіювалися.

Зробити:
- копіювати всі ролі, які є в базовому боксі;
- копіювати всі права по кожній ролі.
Вячеслав Легеза

Відповіді:

70% прав доступу за, наприклад, замовленнями це права доступу пов'язані з бп, статусами, відповідальними та іншими сутностями, які в тебе унікальні в кожному боксі. А додатків, за якими потрібно дати інші права доступу, які використовують звичайні співробітники, існує від сили 5-10 штук. Налаштувати такі права для групи 5-10 хвилин на одну групу.
Питання: скільки разів на місяць ти налаштовуєш права доступу на РЕАЛЬНИХ боксах реальних клієнтів, щоб було зрозуміло, чи варто витрачати час на програмування перенесення ролей та їхніх прав доступу? Враховуючи те, що перенести ти зможеш тільки права доступу до додатків типу календаря, email і ще парочки, інші потрібно буде налаштовувати вручну.
14.04.2023, 21:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

.dev
OneBox production написав:
70% прав доступу за, наприклад, замовленнями це права доступу пов'язані з бп, статусами, відповідальними та іншими сутностями, які в тебе унікальні в кожному боксі. А додатків, за якими потрібно дати інші права доступу, які використовують звичайні співробітники, існує від сили 5-10 штук. Налаштувати такі права для групи 5-10 хвилин на одну групу.
Питання: скільки разів на місяць ти налаштовуєш права доступу на РЕАЛЬНИХ боксах реальних клієнтів, щоб було зрозуміло, чи варто витрачати час на програмування перенесення ролей та їхніх прав доступу? Враховуючи те, що перенести ти зможеш тільки права доступу до додатків типу календаря, email і ще парочки, інші потрібно буде налаштовувати вручну.

коли з'явиться така можливість, це значно полегшить можливості з надання системи для тестування без додаткових витрат часу по її налаштуванню
є готові рішення з низки галузей бізнесу, які потребують базових стандартних налаштувань, щоб їх протестувати
ось приклади таких рішень, на сьогодні їх вже 25
https://icoloronebox.org.ua/product-category/allproducts/industry-business-proce...
схоже, що це суттєвий аргумент для розробки рішення
15.04.2023, 19:23
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

.dev
OneBox production писал/а:
70% прав доступа по, например, заказам это права доступа связанные с бп, статусами, ответсвтенными и прочими сущностями, которые у тебя уникальны в каждом боксе. Приложений же, по которым нужно дать другие права доступа которые используют обычные сотрудники существует от силы 5-10 штук. Настроить такие права для группы дело 5-10 минут на одну группу.
Вопрос: сколько раз в месяц ты настраиваешь права доступа на РЕАЛЬНЫХ боксах реальных клиентов, чтобы было понятно стоит ли тратить время на программирование переноса ролей и их прав доступа? Учитывая то что перенести ты сможешь только права доступа к приложениям типа календаря, email и еще парочки, остальные нужно будет настраивать вручную.

стосовно кількості випадків, коли я надаю систему для тестування зараз обмежено моїми можливостями по витратам часу
при тому, що кількість звернень на тижні коливається від 12 до 30 й вірогідно буде зростати в подальшому

в мене на меті максимально автоматизувати видачу системи, щоб її можна було почати тестувати без додаткового втручання

до речі, OneBox вирізняється від багатьох інших схожих за призначенням систем саме наявністю бізнес-процесів, тому твоя статистика щодо 70% часу витрат з налаштування прав доступу підтвердила користь від такої доробки для партнерів OneBox, які займаються його впровадженням та продажами рішень кінцевим користувачам
15.04.2023, 19:32
Вячеслав Легеза

поки я не побачив відповіді на жодне зі своїх питань. Ти просто скинув посилання на якісь свої продукти і сказав що було б круто якби ми щось зробили. Зайдемо з іншого боку: ти пишеш що ти видаєш по 12-30 тестових боксів на тиждень, припустимо що на нарощування прав доступу по кожному йде 1ч часу, тобто. теоретично така доопрацювання може заощадити тобі мінімум 10 годин на тиждень, тобто. близько 40 на місяць. Ти готовий сплатити 10+ годин на розробку такого функціоналу? Якщо так то очевидно він корисний і окупиться тобі на першому ж тижні, якщо ні - далі немає сенсу щось обговорювати.
16.04.2023, 19:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

.dev
OneBox production писал/а:
70% прав доступа по, например, заказам это права доступа связанные с бп, статусами, ответсвтенными и прочими сущностями, которые у тебя уникальны в каждом боксе

цікавить перенос прав доступу по бізнес-процесах
цей момент важливий для режиму тестування системи Клієнтом, який отримує її в користування


.dev
OneBox production писал/а:
Приложений же, по которым нужно дать другие права доступа которые используют обычные сотрудники существует от силы 5-10 штук. Настроить такие права для группы дело 5-10 минут на одну группу.

насправді часу йде більше 40 хвилин, це вже з практики


.dev
OneBox production писал/а:
сколько раз в месяц ты настраиваешь права доступа на РЕАЛЬНЫХ боксах реальных клиентов,

в мене відсутня така статистика
потенційно можу видавати на тестування по кількості лідів, яких отримую
орієнтовно це від 15 боксів на тиждень


.dev
OneBox production писал/а:
Учитывая то что перенести ты сможешь только права доступа к приложениям типа календаря, email и еще парочки, остальные нужно будет настраивать вручную.

це не так, оскільки я акцентую на потребі переносити всі права для ролей, які є в системі на момент вигрузки системи
17.04.2023, 09:47
Вячеслав Легеза

Окей, в принципі, я можу придумати як переносити права доступу по БП на групи, якщо ти імпортуєш-експортуєш бп. Питання залишається в останньому, чи ти готовий це сплатити?
17.04.2023, 11:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

.dev
OneBox production писал/а:
Вопрос остается в последнем, ты готов это оплатить?

зараз оплатити ні, бо коштів обмаль

але доробка потрібна, щоб Клієнт спробував швидко налагоджену систему, почав нею користуватися й прийняв рішення, чи потрібні йому додаткові налаштування, наприклад інтеграції з сайтами на Open Cart, Word Press тощо

тобто я готовий швидко конвертувати лідів в Клієнтів, щоб вони почали користуватися системою й замовили відповідні інтеграції, які я передам тобі на аутсорс

підходить такий варіант?
17.04.2023, 11:54
Вячеслав Легеза

Якщо клієнту потрібно швидко дати спробувати систему, для цього не потрібно налаштовувати права доступу. Для цього потрібно дати йому адміна та налаштувати БП.
17.04.2023, 12:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

.dev
OneBox production писал/а:
Если клиенту нужно быстро дать попробовать систему, для этого не нужно настраивать права доступа. Для этого нужно дать ему админа и настроить БП.

це невірне рішення
і працювати повинно інакше

але ти не відповів на мою пропозицію
чи цікаво тобі отримувати Клієнтів, на тих умовах, що я описав вище?
зараз є такий Клієнт, якому потрібно налаштувати інтеграцію з Промом й Розеткою

до речі, скільки така інтеграція буде в тебе коштувати?
17.04.2023, 12:59
Вячеслав Легеза


Легеза В'ячеслав
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗУ ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ) писав/ла:
це невірне рішення

це твоя особиста думка

Легеза В'ячеслав
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗУ ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ) писав/ла:
але ти не відповів на моє предложение

я її не побачив.
Пропозиція, наприклад:
ти робиш фічу, щоб я зекономив час, а я забезпечую від своїх клієнтів 150 годин доробок на наступний місяць.
Постановка питання: а давай ви щось зробите ЗАРАЗ а я можливо коли когось може бути залучу - це не пропозиція, це одностороннє надання тобі якихось послуг натомість на непрозорі обіцянки.

Легеза В'ячеслав
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗУ ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ) писав/ла:
зараз є такий Клієнт, якому потрібно налаштувати інтеграцію з Промом та Розеткою

я не бачу сенсу для цього налаштовувати права доступу

Легеза В'ячеслав
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗУ ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ) писав/ла:
до речі, скільки така інтеграція буде в тобі коштувати?

https://1b.app/ua/partner/onebox-corp/ уточни в інтеграторів вартість таких послуг.
17.04.2023, 13:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

.dev
OneBox production писал/а:
ты делаешь фичу, чтобы я секономил время а я обеспечиваю от своих клиентов 150 часов доработок на следующий месяц.

гаразд, це зрозуміло

які роботи ти пропонуєш зробити, щоб мої Клієнти були в них зацікавлені і щоб ти зробив поточну фічу у систему, якою зможуть користуватися всі інтегратори, на яких ти мені дав це посилання

як інший варіант, скільки фіча стосовно прав доступу буде коштувати, якщо ти її зробиш?

.dev
OneBox production писал/а:
https://1b.app/ua/partner/onebox-corp/ уточни у интеграторов стоимость таких услуг.

до речі, я знаю пропозиції тих інтеграторів, яким я особисто довіряю
17.04.2023, 13:42
Вячеслав Легеза

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Легеза Вячеслав
iCOLOR OneBox (ФЛП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРИАНОВИЧ) писал/а:

.dev
OneBox production писал/а:
ты делаешь фичу, чтобы я секономил время а я обеспечиваю от своих клиентов 150 часов доработок на следующий месяц.

гаразд, це зрозуміло

які роботи ти пропонуєш зробити, щоб мої Клієнти були в них зацікавлені і щоб ти зробив поточну фічу у систему, якою зможуть користуватися всі інтегратори, на яких ти мені дав це посилання

як інший варіант, скільки фіча стосовно прав доступу буде коштувати, якщо ти її зробиш?

.dev
OneBox production писал/а:
https://1b.app/ua/partner/onebox-corp/ уточни у интеграторов стоимость таких услуг.

до речі, я знаю пропозиції тих інтеграторів, яким я особисто довіряю

друзі, долучайтеся

можливо вам буде цікаво отримати рішення, нарівні зі мною
Didisoft Dmitriy Евгений Гуд Евгений Сидорчук Валентин Сусяк Ігор Морозов Сергей Сергеевич Болотян Юрий Александрович Пятецкий Николай Николаевич Иванова Ирина Морозова Олеся
17.04.2023, 13:46
Вячеслав Легеза

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
Легеза В'ячеслав Нічого не зрозуміла, але дуже цікаво :)
Навіщо клієнту при видачі тестового боксу налаштовувати права доступу?
Видати йому доступи адміна і відразу обрізати права?
Якщо для інших співробітників то простіше все в Базі знань прописати зі скріншотами, один раз, кому і якої ролі, де треба поставити заборону і все.
І як впливають права доступу під час тестування системи на інтеграцію Open Cart, Word Press?
Сенсу не розумію, підпишуся, почитаю, що напишуть інші ;)
17.04.2023, 14:39
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Морозова Олеся
Olmonic - ФОП МОРОЗОВА О.П. писав/ла:
Легеза В'ячеслав Нічого не зрозуміла, але дуже цікаво :)
Навіщо клієнту при видачі тестового боксу налаштовувати права доступу?
Видати йому доступи адміна і відразу обрізати права?
Якщо для інших співробітників, то простіше все в Базі знань прописати зі скріншотами, один раз, кому і якої ролі, де треба поставити заборону і все.
І як впливають права доступу під час тестування системи на інтеграцію Open Cart, Word Press?
Сенсу не розумію, підпишуся, почитаю, що напишуть інші ;)

:)
скільки людей, стільки й думок
у цьому й сенс обговорення
у мене є зрозуміла для мене мотивація, але цікаві думки інших, хто поділиться власними думками та мотивами щодо за/проти
17.04.2023, 20:28
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тут може бути лише два варіанти:
1. Інтеграцію з промом/розеткою можна перевірити без налаштування прав доступу
2. Інтеграцію з промом/розеткою не можна перевірити без налаштування прав доступу
Я дотримуюсь першого пункту, тому що подивитися зайшло замовлення чи ні і пройти по 5 його етапах можна і ніжно під адміном. Тобто. ти настроїв інтеграцію, продав бокс. Потім вже після купівлі ліцензій на співробітників налаштовуєш їм права доступу.
У чому плюс другий варіант? Чому не можна налаштувати інтеграцію з розеткою без налаштувань прав доступу для співробітників level2?
17.04.2023, 21:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

.dev
OneBox production написав:
Тут може бути лише два варіанти:
1. Інтеграцію з промом/розеткою можна перевірити без налаштування прав доступу
2. Інтеграцію з промом/розеткою не можна перевірити без налаштування прав доступу
Я дотримуюсь першого пункту, тому що подивитися зайшло замовлення чи ні і пройти по 5 його етапах можна і ніжно під адміном. Тобто. ти настроїв інтеграцію, продав бокс. Потім вже після купівлі ліцензій на співробітників налаштовуєш їм права доступу.
У чому плюс другий варіант? Чому не можна налаштувати інтеграцію з розеткою без налаштувань прав доступу для співробітників level2?

найперше цікавити перенесення прав доступів не до інтеграцій, а до стандартних додатків, в тому числі для бізнес-процесів, з якими потрібно працювати відразу після розгортання системи
можна переносити не тільки роль, але й всі налаштування, що стосуються цієї ролі?
24.04.2023, 13:06
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я розумію, що тобі цікаво, я вище озвучив приблизну оцінку, якщо ти на неї згоден - уточнюємо деталі, коригуємо оцінку, оплачуємо, робимо. Якщо ні, сенс далі щось обговорювати?
25.04.2023, 12:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
фіксую
10+ годин на доробку
25.04.2023, 19:48
Вячеслав Легеза

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар