1b.app
Скопійоване посилання -

Оцінка по звіту : заборонити відкривати звіть будь-кого, окрім себе

Добрий день.
Опишу задачу і можливий варіант реалізації, але якщо технічно складно/не можливо, прошу запропонувати свій варіант
Є звіт, https://crm.hlr.ua:50443/admin/report/desiner/16/view/?filter_order_dateplanfrom... створений через конструктор скрін1 , панель фільтрів скрін2

Потрібно мати можливіть заблочити співробітнику бачити звіт будь-кого окрім себе
Як варіант:
1. додати перемінну, яку можу розмістити в посиланні - щоб підставлявся ід співробітника, що відкриває звіт. Якщо відкриваю я - відповідно так (може така можливість і зараз є?)
2. заборонити змінювати відповідального в панелі фільтрації
ЗИ. Важливо, що деякі співробітники (керівники) мають мати можливість зміни відповідального, тобто вище вказане налаштування має бути привязане до прав доступу, а не до всього звіту (чи фільтру), хоча для них звіт буде доступний в меню за іншим посиланням
Чекатиму оцінку. Дякую

Відповіді:


Шатохіна Ірина писал/а:
1. додати перемінну, яку можу розмістити в посиланні - щоб підставлявся ід співробітника, що відкриває звіт. Якщо відкриваю я - відповідно так (може така можливість і зараз є?)

1год доробка


Шатохіна Ірина писал/а:
2. заборонити змінювати відповідального в панелі фільтрації
ЗИ. Важливо, що деякі співробітники (керівники) мають мати можливість зміни відповідального, тобто вище вказане налаштування має бути привязане до прав доступу, а не до всього звіту (чи фільтру), хоча для них звіт буде доступний в меню за іншим посиланням

так не можна.

Можливо зробити варіант 1 , але адмін всеодно не побачить усіх.

я б розділив на 2 звіти на вашому місці і до одного дав би права з варіантом 1 , а другий для адмінів
21.12.2022, 18:37


Устименко Игорь
OneBox production писал/а:
я б розділив на 2 звіти на вашому місці і до одного дав би права з варіантом 1 , а другий для адмінів


Дякую за відповідь, можу задублювати звіти, тільки не дуже зрозумила, як п1 буде працювати без п2.
При додаванні перемінної з пункту 1 в лінк, мені ж потрібно і фільтр відповідний вивести (ВІдповідальний менеджер). Якщо цей фільтр буде - менеджер матиме можливість змінити себе на іншого співробітника
Чи все ж лінк з вказанною перемінною буде працювати авіть, якщо я не виведу фільтр "Відповідальний менеджер"?
23.12.2022, 15:54

Дуже чекаю відповідь, хочу запустити в роботу
26.12.2022, 15:15


Шатохіна Ірина писал/а:
Дуже чекаю відповідь, хочу запустити в роботу

Мої вітання

Я не хочу торкатися данного проекту бо клієнт ще скаже що я щось зламав)))) він довіряє своєму сис-адміну більше а ніж мені)

тому я не маю бажання мати справу з вашим проектом
27.12.2022, 15:49


Устименко Игорь
OneBox production писал/а:

Шатохіна Ірина писал/а:
Дуже чекаю відповідь, хочу запустити в роботу

Мої вітання

Я не хочу торкатися данного проекту бо клієнт ще скаже що я щось зламав)))) він довіряє своєму сис-адміну більше а ніж мені)

тому я не маю бажання мати справу з вашим проектом

Я щось не дуже розумію, що відбувається. Прошу вказати деталі про кого саме мова, бо я навіть не в курсі, що ви з кимось ще спілкуєтеся
28.12.2022, 09:13


Шатохіна Ірина писал/а:
Я щось не дуже розумію, що відбувається. Прошу вказати деталі про кого саме мова, бо я навіть не в курсі, що ви з кимось ще спілкуєтеся

Ви спитайте у самого клієнта. Ми хотіли надати тестовую копію його системи на ОС щоб він потестував.
Клієнт надав сервер, його сіс адмін не підключив вірно диски , а точніше підключив але недоналаштував, я поставив все необхідне ПО на сервері і після перезавантаження із-за того що його адмін не доробив все вірно - сервер не завантажився, а клієнт звинуватив мене в цьому , дуже смішно це виглядає , особливо коли на моїй практиці вже близько 5000 налаштувань серверів і клієнт збирається ще в чомусь мене звинуватити , і навіть не хочу витрачати час на його , я запросив реквізити хочу повернути кошти та забути про його існування. Дякую за увагу
28.12.2022, 10:11

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар