1b.app
Скопійоване посилання -

Як вийти з ванбоксу на всіх пристроях

Відповіді:

за посиланням /app/employer/online/ натиснути на собі
22.09.2022, 11:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

І наскільки я бачу якщо ви виходите на одному пристрої, то бокс розлогінює вас із системи скрізь. Але якщо ви раптом на іншому комп'ютері оновите сторінку, то вас може заново зановити за старим логіном і паролем з cookie. Тобто. при виході з системи на будь-якому пристрої ви перестаєте використовувати ліцензію, але при якихось діях на іншому пристрої вас може залогінити без введення логіна та пароля
22.09.2022, 11:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Івко Антон
ФОП
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
У тому і проблема що у себе на комп'ютері я виходжу з системи. а на іншому комп'ютері все одно можна зайти без введення логіну і пароля.
22.09.2022, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Які проблеми це вам завдає?
22.09.2022, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Які проблеми це вам завдає?

Проблема в тому, що під моїм логіном і паролем працює фрілансер і без проблем заходить в систему без підтвердження і виходить, що я не можу його відключити. сюр
22.09.2022, 13:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Один користувач – одна фізична ліцензія. Якщо ви намагаєтеся під одним обліком сидіти вдвох – отримуєте подібні кейси. Що робити:
1. Створити під фрілансера нового користувача в системі щоб він працював під цією обліковим записом і блокувати його коли потрібно.
2. Після пункту 1 поміняти собі пароль (тоді фрілансер не зможе зайти під вашим обліком).
Я сподіваюся, що адмінські права давати комусь з боку небезпечно не потрібно пояснювати?
22.09.2022, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Також в налаштуваннях користувача є налаштування "Увімкнути двоетапну авторизацію." + "Деавторизувати через N хвилин неактивності" (поставити хвилин 10-15) у комбінації вони дадуть вам можливість сидіти під одним обліком, але вам буде прилітати купу смс'ок щоб заново вас авторизувати.
22.09.2022, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Івко Антон писав/ла:
під моїм логіном та паролем працює фрілансер


Івко Антон писав/ла:
сюр

тут, звичайно, не можу не погодиться. А ви якщо ключі від своєї квартири комусь дасте теж дивуватиметеся чому без вашого дозволу замок відкривається? У такому випадку зазвичай змінюють замок, у вашому випадку - логін та/або пароль
22.09.2022, 13:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Один користувач – одна фізична ліцензія. Якщо ви намагаєтеся під одним обліком сидіти вдвох – отримуєте подібні кейси. Що робити:
1. Створити під фрілансера нового користувача в системі щоб він працював під цією обліковим записом і блокувати його коли потрібно.
2. Після пункту 1 поміняти собі пароль (тоді фрілансер не зможе зайти під вашим обліком).
Я сподіваюся, що адмінські права давати комусь з боку небезпечно не потрібно пояснювати?

Дякую!
22.09.2022, 13:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар