1b.app
Скопійоване посилання -

Автопрозвон клієнтів

Добрий день. Підкажіть чи є можливість за допомогою системи onebox у зв'язці з бінотелом здійснювати автопродзвін клієнтів використовуючи записану розмову
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Опишіть вашу потребу у більш розширеному вигляді, бо з поточного опису не зовсім зрозуміло, який результат вам потрібен
01.09.2021, 15:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Записати головою розмову вставити цей запис на дзвінок клієнтів якщо їх цікавить послуга вони натискають 1 наприклад йде з'єднання з оператором
01.09.2021, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Записати головою розмову вставити цей запис на дзвінок клієнтів якщо їх цікавить послуга вони натискають 1 наприклад йде з'єднання з оператором

Якщо мова про IVR - то це налаштовується на стороні Бінотела - вам потрібно поставити ці питання їх техпідтримці/менеджеру.
02.09.2021, 11:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я знайшов у боксі такий розділ у меню, але не зовсім зрозуміло як сам запис вибрати. У бінотелі я питав, вони сказали, що тільки за допомогою стороннього ПЗ можна.
06.09.2021, 09:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я знайшов у боксі такий розділ у меню, але не зовсім зрозуміло як сам запис вибрати.

Даний функціонал скасовано в новій версії, тому що не отримав нормального розвитку через обмеженість можливостей взаємодії API тих чи інших віртуальних АТС.

У бінотелі я питав, вони сказали, що тільки за допомогою стороннього ПЗ можна.

Ну їм краще вже знати, що може їхня АТС і що з нею може взаємодіяти. Але як мінімум за такою статтею https://www.binotel.ua/packages-and-functions я бачу внизу, що у них є нібито можливість налаштування "Інтерактивне голосове меню (IVR)".
Подібного функціоналу взаємодії (налаштування голосового меню) з Бінотелом у нас немає, адже подібні речі мають бути у них.
06.09.2021, 12:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар