1b.app
Скопійоване посилання -

Закупівля послуг у постачальника

Доброго вечора. Маємо нестандартний процес у компанії, підкажіть як можна реалізувати в боксі:
1. Маємо замовлення клієнта, все нижче описане треба виводити і в нтерфейсі замовлення.
2. Вивести таблицю з послугами (які ми повинні закупити для реалізації замовлення) та всіма можливими постачальниками кожної послуги.
2. Відправити всім постачальникам шаблонні запити на e-mail та отримали тарифи. Заповнити тарифи вручну.
3. Підствітити у таблиці найменший тариф.
4. Вибрати послуги з найменшими тарифами та додати їх до таблиці для подальшої закупівлі у постачальників. Вручну відмічати оплати постачальникам та контролювати взаємні зобов'язання.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Yanina Iurchuk написав:
1. Маємо замовлення клієнта, все нижче описане треба виводити і в нтерфейсі замовлення.

Процеси у системі створювати можна.

2. Вивести таблицю з послугами (які ми повинні закупити для реалізації замовлення) та всіма можливими постачальниками кожної послуги.

Блок "Продукти таблицею" доступний для виведення та заповнення товарами (зберігайте послуги товарними позиціями).

2. Відправити всім постачальникам шаблонні запити на e-mail та отримали тарифи. Заповнити тарифи вручну.

Уточніть - всі товарні позиції потрібно відправити декільком постачальникам, або якось розділити комусь за якими товарами?

3. Підствітити у таблиці найменший тариф.

Це буде додаткове поле або тариф буде записуватися в ціну продукту процесу?

4. Вибрати послуги з найменшими тарифами та додати їх до таблиці для подальшої закупівлі у постачальників. Вручну відмічати оплати постачальникам та контролювати взаємні зобов'язання.

Вибирати продукти процесу з найменшими тарифами ви плануєте вручну, або щоб це робилося автоматично? При заповненні тарифів у п.2 - ви ж вибиратимете відповідного постачальника у позиції?
19.01.2021, 15:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

2. Відправити всім постачальникам шаблонні запити на e-mail та отримали тарифи. Заповнити тарифи вручну.

Уточніть - всі товарні позиції потрібно відправити декільком постачальникам, або якось розділити комусь за якими товарами?
Потрібна можливість
-додати послугу (доставка)
-вибрати його характеристики, чи фільтри (точка відправки, точка доставки),
- Вибрати постачальника.
Вибрати вручну позиції та по них відправити постачальникам на електронку листи.
Після отримання відповідей вносимо тарифи за кожною послугою вручну.
Обираємо вручну послуги, які підійшли за тарифами і далі працюємо лише з ними.
Якщо є можливість, залишити десь інформацію про послуги, які нам не підійшли.

3. Підствітити у таблиці найменший тариф.

Це буде додаткове поле або тариф буде записуватися в ціну продукту процесу?
Додаткове поле, адже тарифи від підрядників міняються щодня. Немає сенсу записувати в ціну товару.
Продукт має бути фіктивний, певно.

4. Вибрати послуги з найменшими тарифами та додати їх до таблиці для подальшої закупівлі у постачальників. Вручну відмічати оплати постачальникам та контролювати взаємні зобов'язання.

Вибирати продукти процесу з найменшими тарифами ви плануєте вручну, або щоб це робилося автоматично?
Вручну
При заповненні тарифів у п.2 - ви ж вибиратимете відповідного постачальника у позиції?

Так
19.01.2021, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk написав:
Потрібна можливість
-додати послугу (доставка)
-вибрати його характеристики, чи фільтри (точка відправки, точка доставки),
- Вибрати постачальника.
Вибрати вручну позиції та по них відправити постачальникам на електронку листи.
Після отримання відповідей вносимо тарифи за кожною послугою вручну.
Обираємо вручну послуги, які підійшли за тарифами і далі працюємо лише з ними.
Якщо є можливість, залишити десь інформацію про послуги, які нам не підійшли.

Я не зрозумію, як це буде в розрізі 1 послуги і кілька постачальників. Ви додали послугу, вибрали 1 постачальника - і надсилаємо листа 1 постачальнику? Або ж у вас буде товар, у якого кілька постачальників - потрібно буде надіслати листа всім по даному товару, але потім коли вам дадуть відповідь ціни - ви вручну проставите їх у замовленні і оберете відповідного постачальника?
Можете надати якийсь приклад (на кшталт таблички наприклад).
20.01.2021, 13:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Я не зрозумію, як це буде в розрізі 1 послуги і кілька постачальників. Ви додали послугу, вибрали 1 постачальника - і надсилаємо листа 1 постачальнику? Або ж у вас буде товар, у якого кілька постачальників - потрібно буде надіслати листа всім по даному товару, але потім коли вам дадуть відповідь ціни - ви вручну проставите їх у замовленні і оберете відповідного постачальника?
Можете надати якийсь приклад (на кшталт таблички наприклад).

Саме так! У нас є 5-10 постачальників на кожну послугу (транспортні компанії, брокери тощо) І щоб у них тарифи міняються.
Тому завдання логіста щоразу під кожну відправку вантажу прораховувати найоптимальніший варіант по кожній послузі. І вручну додавати до таблички тих, яких затвердили. Історію всіх тарифів на сьогодні за кожними послугами і кожному постачальнику треба позбавити в процесі якимось чином.
Приклад зробила.
21.01.2021, 09:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk написав:
Саме так! У нас є 5-10 постачальників на кожну послугу (транспортні компанії, брокери тощо) І щоб у них тарифи міняються.
Тому завдання логіста щоразу під кожну відправку вантажу прораховувати найоптимальніший варіант по кожній послузі. І вручну додавати до таблички тих, яких затвердили.

Ну власне все, що я зараз можу вам порекомендувати - це організовувати це через замовлення, де створювати послуги товарами, у яких у вкладці "Постачальники" прописувати постачальників.
Далі додавати їх на замовлення, і можу запропонувати зробити дію відправки листа за вказаним шаблоном по продуктах процесу, який надсилатиме продукти відповідним постачальникам (буде доступний масив продуктів, який можна вивести таблицею) - розробка такої дії займе 5 годин.
Ну а далі вже ви сказали, що все робитимете вручну.

Yanina Iurchuk написав:
Історію всіх тарифів на сьогодні за кожними послугами і кожному постачальнику треба позбавити в процесі якимось чином.

Дивіться, я бачу, що вам потрібно з нуля автоматизувати бізнес-процес повністю - для цього є інтегратори (бізнес-консультанти). Я рекомендую вам за необхідності скористатися їхніми послугами https://crm-onebox.com/ru/integrators/
21.01.2021, 16:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Дивіться, я бачу, що вам потрібно з нуля автоматизувати бізнес-процес повністю - для цього є інтегратори (бізнес-консультанти). Я рекомендую вам за необхідності скористатися їхніми послугами https://crm-onebox.com/ru/integrators/

Дякую, Максим)))) рекомендація тямуща. Якби я була ЛПР, я б так і зробила.
21.01.2021, 16:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар