1b.app
Скопійоване посилання -

Оновлення налаштування для вказівки Ключа

Добрий день. Після встановлення програми не знайшов поле для введення ключа для розвантаження товару. Логіна та пароля недостатньо, товари не завантажуються. Будь ласка, оновіть цю установку в моїй версії CRM.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Після встановлення програми не знайшов поле для введення ключа для розвантаження товару.

Про який ключ мова і навіщо він потрібний?
Інтеграція раніше працювала за доступами, які є в інтеграції/дії - чи змінилися у постачальника?
10.09.2021, 16:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На момент розробки інтеграції використовувалася документація https://docs.google.com/document/d/1f_KABuskIAdyFRbTKfQyJO_YchmHy3UPudsC9l3R1-A/... де вказано метод формування ключа та передача його у параметрі cid
Зараз постачальник змінив API, у тому числі й старе альтернативне змінив, щоб передавати ключ (секретний ключ, який можна знайти на сайті, в особистому кабінеті, розділ API).
Наскільки я розумію, є доопрацювання в інтеграції/дії, яка передбачає вказівку Ключа у підсумковому вигляді. Це налаштування прошу оновити, щоб вона відображалася у відповідному розділі CRM.
10.09.2021, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Наскільки я розумію, є доопрацювання в інтеграції/дії, яка передбачає вказівку Ключа у підсумковому вигляді. Це налаштування прошу оновити, щоб вона відображалася у відповідному розділі CRM.

Такого доопрацювання я не спостерігаю - зараз cid формується за алгоритмом md5($login."_".base64_encode($password));
Якщо необхідно додати поле для вказівки підсумково значення cid - це займе 1ч доробки.
Якщо необхідно змінити алгоритм його формування - надайте актуальну документацію для доопрацювання - вона займе 1 годину.
13.09.2021, 15:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Посібник з XML-експорту
13.09.2021, 17:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я бачу 2 варіанти розв'язання задачі:
1. ось такий за умови, що старе API буде і надалі працювати

Такого доопрацювання я не спостерігаю - зараз cid формується за алгоритмом md5($login."_".base64_encode($password));
Якщо необхідно додати поле для вказівки підсумково значення cid - це займе 1ч доробки.

2. доопрацьовувати в дію налаштування роботи за новим API і переробляти його під нього - це займе близько 6ч
14.09.2021, 09:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар