1b.app
Скопійоване посилання -

Кількість символів назви товару.

Есть непонятные моменты в работе системы?
Возникают сложности при настройке?
Вы всегда можете создать топик на нашем форуме и партнеры-интеграторы помогут в решении вопроса! Создать топик на форуме
У кожній платформі є деякі "правила" (іноді умовні) за кількістю знаків у назві. Наприклад: На OLX більше 70 символів не приймає система, на інших платформах є "умовна - естетична" кількість символів.
Відповідно дуже важливо розуміти скільки символів додано в назві на етапі формування продукту в OneBox OS.
Як варіант:
Дод. поле з текстом/рядком додати кількість символів (фото1)
Дод. поле з текстом (html) ідеально підходить для додавання кількості символів (фото2), але з експортом такої назви будуть складнощі через html розмітку.
Будь ласка, підкажіть правильний варіант рішення.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

255 для стандартного поля
кілька десятків тисяч для будь-якого допполя
05.08.2021, 12:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дуже важливо розуміти скільки символів додано у назві продукту в OneBox OS, т.к. ці дані експортуватимуться в інші маркетплейси.
Зараз у OneBox OS немає рядка з такою інформацією.
Назва, наприклад: "Зарядний пристрій 100W Baseus GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U (CCGAN2P-L01) Black". У даній назві 80 символів із пробілом, OLX його не прийме, видасть помилку. В іншій платформі візуально більше 65 символів у назві формує три рядки у назві, це вже неприйнятно естетично.
05.08.2021, 12:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Микола писав/ла:
Дуже важливо розуміти скільки символів додано у назві продукту в OneBox OS, т.к. ці дані експортуватимуться в інші маркетплейси.
Зараз у OneBox OS немає рядка з такою інформацією.

тому що не траплялося ще жодного клієнта, якому потрібно більше 255 символів. Повторюю ще раз: у боксі ви можете зберігати назву товару довжиною до 255 символів.
05.08.2021, 12:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У боксі можу, але під час експорту цього товару ( з назвою понад 70 символів з пробілом ), наприклад: OLX - видасть помилку (не приймають вони понад 70 символів назви). Мені треба контролювати кількість символів у назві продукту для експорту.
05.08.2021, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можемо зробити дію у боксі, яка при підвищенні заданої кількості символів у назву товару буде показувати вам помилку і не дасть зберегти товар. Займе дію близько 1 год доопрацювання, спрацьовуватиме при оновленні товару. Виставляти рахунок?
05.08.2021, 12:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це рішення поставить у певні межі. Мені треба універсальніше.
У додаткових полях є тип поля "Текст (html)", даний тип поля має HTML редактор, у якому є кількість слів у тексті... (фото з прикладом завантажив)
Чи можна додати до редактора HTML "символи" ? Там уже є кількість слів у тексті, кількість символів буде доречна.
05.08.2021, 13:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ви забуваєте одну важливу річ. html редактор додає теги span до тексту, чого вам не хотілося б для вивантаження на інші майданчики
05.08.2021, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Згоден.
Але я зможу в дії "...Експорт" прибрати зайве за допомогою - "Замінити всі фрази/слова/посилання у файлі" + "Замінювати лише значення у стовпці з назвою"
05.08.2021, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мені здається, що ви ускладнюєте собі життя. Саме ускладнюєте. Я розумію що зараз у вас 100 товарів і вам здається гарною ідеєю формувати назви вручну, щоразу звертати увагу на к-ть символів у назві, пам'ятати які ж там обмеження на кожному з 10 прайс майданчиків і тд. Через кілька років, я сподіваюся, що на такі дрібниці у вас не буде часу, оскільки у вас стане кілька десятків тисяч товарів і ні про які обмеження пам'ятати ви не будете, тому варіант з програмним обмеженням буде вам вигіднішим.
05.08.2021, 13:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все, що ви написали дуже логічно. Але я тільки починаю пізнавати OneBox, часто проходить невелика кількість часу і приходить осяяння на шляху до певних цілей через різні можливості OneBox. Після формування стійкого погляду, що саме рішення з доопрацюванням буде найправильнішим рішенням, я обов'язково скористаюся такою можливістю. Зараз хотілося б просто попросити вас додати "кількість символів з пропуском" в HTML редактор, звичайно, якщо це можливо.
05.08.2021, 14:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Микола писав/ла:
Дод. поле з текстом (html) ідеально підходить для додавання кількості символів (фото2), але з експортом такої назви будуть складнощі через html розмітку.

Добрий день. Додати лічильник символів – 1ч
05.08.2021, 15:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар