1b.app
Скопійоване посилання -

Невідповідність журналу складу Складським операціям – як зрозуміти у чому проблема? дайте нарешті відповідь та рішення

Є проблема у мене, я не можу переглянути окремо операції щодо конкретного складу та обчислити помилку. або я не розібрався як це зробити, або в системі немає такої можливості.
Наприклад, у інформації про списання товару я не бачу залишок на конкретному складі, а лише загальна кількість на складах До дії

і якщо товари на 2х і більше складах, то з операції розглянути дуже важко зміни на конкретному складі залишку. це хіба що загалом можна, але не наочно.
ось приклад
- оприбутковано 10 одиниць, залишок 0 на склад 2
- перенесли 5 на Основний склад
-далі ось так мало б бути
але не тут було ось що за фактом малює журнал складу
ось як пройшло повернення
і після нього списання
не знаю як вважається така математика, але в результаті мені кажуть що потрібно вважати від самого першого оприбуткування, але за фактом, на момент оприбуткування +10/0 залишок був 0
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Допустимо у вас на складі 10 товарів. Ви робите оприбуткування 1шт: вам пише на складі до дії 10 шт. Це число вважає залишок на момент оприбуткування та записує це число назавжди для операції. Потім ви берете та вирішуєте видалити одне з оприбуткувань/списань, які робили раніше за 3 дні до цього. При його видаленні в новому оприбуткуванні залишиться так само число 10 (за фактом товару вже нібито стало менше, тому що ви заднім числом відредагували іншу операцію).
18.06.2021, 10:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

скільки стикався з операціями цього характеру, мені жоден менеджер це не говорив. Тоді питання, чи може це доопрацювання. Фіксація ВСІХ дій у журналі. Якщо є потреба поміняти заднім числом або видалити (ну таке буває за фактом) то операція відобразилася в момент видалення або редагування в журналі, як Видалено (кількість та кількість до дії), відредаговано прихід/продаж Кількість та кількість до дії та після.
У журналі має відображатися будь-яка дія зі зміною кількості або вартості продукту.
Інакше знайти кінці в товарах, які продаються сотнями майже нереально, журнал повинен відображати всі дії по складу, на те він і журнал.
зараз ми не можемо визначити які товари у нас з помилками і почали просто в міру знаходження їх списувати, тому що це завдавало щоденних збитків (наявність у продажу неіснуючого товару) + отримали кілька відгуків за відміну замовлень за Причиною немає, а це погіршує рейтинг та впливає на продаж на Майданчиках.
18.06.2021, 12:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Увімкніть налаштування системи "Під час перегляду складської операції прораховувати значення поля "Кількість на складі до дії" в реальному часі". Думаю по ній зрозуміло, що вона робить
18.06.2021, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
клац-клац написав:
Увімкніть налаштування системи "Під час перегляду складської операції прораховувати значення поля "Кількість на складі до дії" в реальному часі". Думаю по ній зрозуміло, що вона робить

я так розумію це нова доработка.але подумайте над тим щось писав на рахунок відображення в журналі всіх операцій по складу (видалення, редагування). це набагато наочніше і інформативніше в користуванні і якщо що мудрує з більш ранніми приходами то видно хто + Коменти в оприбуткування не зайвими будуть. Тут не достатній функціонал боксу на мою думку як користувача, що зіткнувся з такою проблемою.
нам доведеться робити позачергову інвентаризацію просто, це трудомісткий процес
22.06.2021, 22:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
я так розумію це нове доопрацювання

Неправильно зрозуміли мене. Я написав, цитата: "увімкніть налаштування ХХХ". Це означає, що ви можете її включити, це означає, що вона вже є.

Таровик Дмитро Миколайович написав:
але подумайте над тим, то писав на рахунок відображення в журналі всіх операцій по складу (видалення, редагування)

Показувати віддалені операції ми не будемо, вони видаляються з бази даних. Після видалення вони не існують для системи.

Таровик Дмитро Миколайович написав:
Коменти в оприбуткування не зайвими будуть

Пишіть, хто заважає коментувати оприбуткування?
22.06.2021, 22:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

в меню оприбуткування немає блоку з Коментами, і в шаблоні в налаштуваннях немає такого блоку вставити
22.06.2021, 23:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Потрібно подивитися налаштування інших блоків, якщо конкретніше: Блок оприбуткування->Необов'язкові поля, які необхідно виводити
23.06.2021, 10:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
клац-клац написав:
Потрібно подивитися налаштування інших блоків, якщо конкретніше: Блок оприбуткування->Необов'язкові поля, які необхідно виводити

Знайшов дякую, є там таке.
Могли б оцінити реалізацію доопрацювання за складом. Переоблік. Функція для Адміна дозволяє підвести червону лінію при переобліку на складі, як би зафіксувавши залишок на момент її проведення і не дозволяє змінювати щось у процесах, які були після передостаннього переобліку до поточного. Своєрідний запобіжник від маніпуляцій з давніми парафіями.
наприклад зробили перерахунок товару складі, вивели правильно кількість і зафіксували його. від моменту цього переобліку склад братиме його показники кількості як нульові, як перше оприбуткування товару, вважаючи що все, що було до нього не важливо і не даючи можливість до нього щось змінювати.
це дозволить якось фіксувати собі правильність ведення складу. інакше помилкою чи несумлінними діями можна начудити на складі ділів
23.06.2021, 13:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я не розумію, що це вам дасть і яким чином ви збираєтеся "начудити на складі діл". Заходьте в будь-який продукт - у ньому видно скільки його реально на складі, в чому проблема?
24.06.2021, 12:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ще розповім як у мене в компанії кожні 3 місяці інвентаризація і проблем з відповідністю база/факт не було (по дрібниці) а тут в один момент починаються жорсткі невідповідності, з'явилися товари яких не було в наявності давно (від місяця до пів року) і почали з'ясовувати, і 15,09,2020 виявився подвійний прихід товару, тобто. там були операції повного списання а потім оприбуткування на склад Усіх товарів (так потрібно було, розробники вирішували тоді одну проблему) і образно пропало списання товару з журналу, протягом 2х днів 2 приходу, і немає списань, а має бути списання/прихід, списання /прихід, то тоді було.
і в мене все котиться в тар тарари, купа товару з'являється автоматом на сайтах, йдуть замовлення товару якого давно немає, і ніхто так і не назвав причину цього.
тому мені це дасть обнулення (образне). Ось у бухгалтерії зводиться баланс на кінець місяця/кварталу, так і в складі, перерахували, якщо треба підредагували (списали, дооприбуткували) вивели правильні дані і підвели межу. з моменту підведення риси система вважає, як з нуля образно, ніякі зміни в процесах до підведення риси не можуть впливати на склад.
я бачу це вирішенням проблеми. так як я зіткнувся з такою і вона може бути настільки масштабною, що займає весь персонал на тиждень в її рішенні, а це навіть за з.п. дорого дуже і мороки мені на голову
24.06.2021, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
ще розповім як у мене в компанії кожні 3 місяці інвентаризація і проблем з відповідністю база/факт не було (по дрібниці) а тут в один момент починаються жорсткі невідповідності, з'явилися товари яких не було в наявності давно (від місяця до пів року) і почали з'ясовувати, і 15,09,2020 виявився подвійний прихід товару, тобто. там були операції повного списання а потім оприбуткування на склад Усіх товарів (так потрібно було, розробники вирішували тоді одну проблему) і образно пропало списання товару з журналу, протягом 2х днів 2 приходу, і немає списань, а має бути списання/прихід, списання /прихід, то тоді було.
і в мене все котиться в тар тарари, купа товару з'являється автоматом на сайтах, йдуть замовлення товару якого давно немає, і ніхто так і не назвав причину цього.

я писав вам вище, що це був збій у системі, зараз його пофіксували.
Якщо ви хочете раз на квартал робити повний переоблік, то просто коли вам потрібно вивантажуйте всі свої товари в xls, ставте дію "Видалити всі складські залишки та історію складських операцій продуктів", запускайте його - переконуйтесь, що всі складські операції видалені та приходьте товар заново з файлика.
24.06.2021, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
клац-клац написав:

Таровик Дмитро Миколайович написав:
ще розповім як у мене в компанії кожні 3 місяці інвентаризація і проблем з відповідністю база/факт не було (по дрібниці) а тут в один момент починаються жорсткі невідповідності, з'явилися товари яких не було в наявності давно (від місяця до пів року) і почали з'ясовувати, і 15,09,2020 виявився подвійний прихід товару, тобто. там були операції повного списання а потім оприбуткування на склад Усіх товарів (так потрібно було, розробники вирішували тоді одну проблему) і образно пропало списання товару з журналу, протягом 2х днів 2 приходу, і немає списань, а має бути списання/прихід, списання /прихід, то тоді було.
і в мене все котиться в тар тарари, купа товару з'являється автоматом на сайтах, йдуть замовлення товару якого давно немає, і ніхто так і не назвав причину цього.

я писав вам вище, що це був збій у системі, зараз його пофіксували.
Якщо ви хочете раз на квартал робити повний переоблік, то просто коли вам потрібно вивантажуйте всі свої товари в xls, ставте дію "Видалити всі складські залишки та історію складських операцій продуктів", запускайте його - переконуйтесь, що всі складські операції видалені та приходьте товар заново з файлика.

Тоді не буде історії, прив'язки до процесів, а це дуже корисно. Функціонал що я описав був би набагато зручніше і захистив би від "збоїв". мені збій цей _____ днів роботи коштував, у грошах це більше за вартість оновлення річного на всі мої ліцензії. це ой як напружено і не повинно бути в системі. зафіксувати залишок було б у рази зручніше у користуванні
24.06.2021, 20:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар