1b.app
Скопійоване посилання -
Здрастуйте , підкажіть будь ласка як у звіті https://box.optodess.com.ua/admin/report/desiner/2/view/?filter_storageaction_ty... 5B%5D=123&filter_product_id=0&filter_product_productcategoryid=0&filter_product_name=&templateid=&ok=Фільтрувати#
вивести колір аналогічно розміру
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня
У продуктів, які виводяться зараз, у звіті не вказано додаткове поле з кольором.
14.12.2020, 23:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я можу заповнювати таке поле продукту на підставі значення фільтра ?

Марія
Співробітник писав/ла:
я можу заповнювати таке поле продукту на підставі значення фільтра ?
15.12.2020, 11:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Для цього спробуйте поставити налаштування в додатковому полі процесу. Автоматично заповнювати з фільтра товару
15.12.2020, 11:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
Співробітник писав/ла:
Для цього спробуйте поставити налаштування в додатковому полі процесу. Автоматично заповнювати з фільтра товару

уточніть будь ласка де саме знаходиться ця автоматична дія
15.12.2020, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


antip
Клієнт писав/ла:

Марія
Співробітник писав/ла:
Для цього спробуйте поставити налаштування у додатковому полі процесу Автоматично заповнювати з фільтру товару

уточніть будь ласка де саме знаходиться ця автоматична дія

Це не автоматична дія, це налаштування у додаткових полях процесу
15.12.2020, 16:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у мене тільки так
тут немає налаштувань крім додавання поля, прошу надати посилання де знаходиться ця настройка
15.12.2020, 17:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
Співробітник писав/ла:
Для цього спробуйте поставити налаштування у додатковому полі процесу Автоматично заповнювати з фільтру товару

можливо ви мали на увазі "додаткові поля продуктів процесу"? https://box.optodess.com.ua/admin/shop/orderproductfield/add/
15.12.2020, 17:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар